Фортуна чекає Дів, а Левів – непрості зустрічі: гороскоп з 6 по 12 листопада

Фортуна чекає Дів та Левів чекають непрості зустрічі: гороскоп з 6 по 12 листопада

Астрологи розповіли про головні події цього тижня

ОВНИ, ваше благополуччя в ці дні залежить від вашої ж рішучості та заповзятливості. На роботі цей час добре використовуватиме формування спільної мети та колективної творчості. Можливо, є сенс поєднати свої дії з новими людьми.

ТЕЛЬЦЯМ варто уважніше перевіряти інформацію, що надходить, щоб перетворити складності цього періоду на сприятливі можливості. Час підходить для тих, хто вміє спілкуватись зі складними партнерами.

Добре завершувати поточні відносини.

У БЛИЗНЮКІВ на роботі можливі перешкоди через конкуренцію та розбіжності. Схоже, ви відчуваєте надмірну відповідальність за проект. Це непогано, але в даний проміжок часу вам варто більше часу приділити собі та своїй родині.

РАКИ, цей період вимагатиме від вас грамотного розподілу наявних ресурсів. Рекомендується займатися найнеобхіднішими справами, відмовившись поки що від крутих змін. Для гармонізації домашнього простору рекомендується попрощатися зі старими речами.

ЛЕВІВ чекають непрості зустрічі, які вплинуть на події грудня. Від керівництва може надійти цікава пропозиція. Можливо просування по службі, також вас можуть запросити на роботу в іншу компанію.

ДІВИ з успіхом займуться громадською діяльністю, налагодженням робочих відносин. Вашої енергії вистачить і вам самим, і тим, чиї справи занепали. Взагалі, цей час містить у собі масу можливостей докладання сил.

У ТЕРЕЗІВ є можливість зав’язати цікаві та корисні знайомства. У тих, чиє коло спілкування обмежене, відбудеться зближення з кимось із постійного оточення. Ваш авторитет на робочому місці постійно зростає.

У СКОРПІОНІВ період сприятливий для ділових операцій, роботи з іноземними компаніями. Рекомендується завершувати старі фінансові відносини. На дозвіллі варто переглянути події року, що минає, з тим, щоб підбити підсумки і, можливо, надолужити втрачене.

У СТРІЛЬЦІ очікується планування великих справ з новими партнерами, уточнюється інформація, отримана раніше. Нові знання дозволять глянути життя більш об’єктивно. Багато хто зараз здатний вийти на новий рівень.

У КОЗЕРОГІВ енергія цього періоду допоможе переосмислити минуле та переглянути плани на майбутнє, продумати найближчі колективні заходи. Незабаром вам належить вирішення важливих завдань, і багато залежить від того, чому ви віддасте свою увагу зараз.

ВОДОЛІЇ зараз мають особливу схильність до ризику, пов’язаного з фінансами та іншими матеріальними цінностями. Перша половина тижня особливо переповнена подібною енергією, і управляти їй буде неймовірно складно.

РИБ у діловій сфері чатуватимуть нелогічні дії інших людей. Тим не менш, постарайтеся отримати максимум задоволення від подій цього тижня. Знайдіть час для улюбленого заняття чи зустрічі з тими, чиє суспільство вам особливо приємне.

You cannot copy content of this page