Шоу-бизнес
Фреймут перевтілилася у вовчицю: “можу дати по пицi”

Українська телеведуча Ольга Фреймут в соціальній мережі поділилася міркуваннями на тему зачіпок її сім’ї.

Дівчина була вкрай категорична і чітко дала зрозуміти, що не дасть в образу ні одного з членів своєї сім’ї. Джерело

“Мене дратують люди, які мають претензії до моїх дітей і моєї родини. Я, як і вовчиця. Коли торкаються моїх рідних, я втрачаю контроль і можу дати по мopді. Але такого не роблю”, – повідомляє телеведуча.

В коментарях її шанувальник відразу ж відгукнулися на такий пост:

“Люди страшні істоти, і багато хто просто заздрять чужому щастю і успіху. Ви молодці, просто не звертайте уваги – якщо це просто розмови, реагуйте на дії”, ” “Не читаю коментарі – це забирає багато цінного часу, але я б на вашому місці, будучи публічною ніколи не виставляла фото своїх дітей”.

“Люди злі, заздрісні, завжди чимось незадоволені тому, або бути готовою до негативу, або мінімізувати доступ до фото або виразів, на які боляче реагуєте. Бажаю радості, добра, позитиву і гарних людей на шляху їх більше”.

Читайте також: Вся в чорному: Тіна Кароль заінтригувала прозорою сукнею

Ольга Фреймут часто ділиться в соціальних мережах фотографіями з дочкою – Златою і українці регулярно коментують ці фото.

Не завжди коментарі бувають добрими і привітними. Зустрічаються і ті, хто кажуть, що Ольга неправильно виховує доньку і що Злата виглядає набагато старше своїх років через яскравий макіяж і досить доросле вбрання.

— Мене дратують люди, які мають претензії до моїх дітей та моєї сім'ї. Я, як та вовчиця. Коли зачіпають моїх рідних, я втрачаю контроль і можу дати по пиці. Але такого не роблю..#ОльгаФреймут #Фреймут

Опубліковано Ольгою Михайлівною Локотко Неділя, 17 березня 2019 р.

facebook