Киев
Фури заблокували в’їзд до Києва

Незважаючи на заборону в’їзду в столицю вантажівок у зв’язку з снігопадом, водії фур намагаються прорватись до Києва. І блокують в’їзди, пише 24 канал.

Вантажні автомобілі, яким київська влада заборонила в’їзд до міста, все-ж таки потроху прориваються на вулиці. І ті з них, які на підйомах не можуть рухатись, блокують рух усього транспорту.

Багато водіїв вантажівок намагаються об’їхати контрольно-пропускні пункти перед столицею сільськими та другорядними шляхами. Там вони теж застряють або створюють великі тянучки.

Вантажівки, які змогли прорватися через поліцейські кордони, починають буксувати на підйомах. Там вони зупиняються, блокуючи рух іншого транспорту.

Читайте також: Полтавська пенсіонерка «надула» телефонних шахраїв

Таким чином заблокований в’їзд у Київ зі сторони Житомира. Про це в соцмережі Фейсбук повідомляють користувачі. Вони викладують в соцмеержу відео зі своїх реєстраторів.

Кияни та гості міста на легковиках стоять у багатогодинних заторах. Машини швидкої допомоги, щоб доставити важкохворих, їздять по смугах зустрічного руху.

На картах заторів столичні Кільцева дорога, Брест-Литовське шосе позначені темно-червоним кольором, що означає, що автомобілі на них майже не рухаються.

facebook