Головне почати: фінансовий гороскоп на тиждень із 13 по 19 березня

Фінансовий гороскоп на тиждень із 13 по 19 березня

Овен
Цього тижня тобі потрібно поставити конкретну мету щодо фінансів! Сприятливий час для того, щоб обміркувати стратегію руху вперед. Різких рішень щодо витрат не приймай.

Телець
Є висока можливість отримати невелику суму грошей просто з повітря. Пам’ятай, що легко все добре приходить лише до тих, хто в хорошому настрої. Обережно стався до покупок дрібниць, інакше можете влетіти на велику суму.

Близнюки
Несподівано може прийти творче осяяння. Висока ймовірність того, що ти зрозумієш, як вирішити свої фінансові проблеми чи як заробляти більше. Більше аналізуй.

Рак
Не витрачай гроші на дурницю, це може уповільнити твій фінансовий розвиток. Особливо це стосується другої половини тижня, є можливість залізти в борги. Менше довіряй людям у матеріальних питаннях, вони можуть «розкрутити» тебе на дурницю.

Лев
Постарайся діяти швидко та рішуче. Час дуже сприятливий для того, щоб починати міняти щось у фінансовій сфері. Не бійся ризикувати, але роби це обдумано.

Діва
Час дуже сприятливий для розширення знайомств, пов’язаних із фінансовими питаннями. Надалі це допоможе тобі прорватися вперед. Не відмовляйся від додаткових заробітків, якщо запропонують.

Терези
Є висока ймовірність, що твоїй близькій людині знадобиться фінансова допомога.

Цього тижня тобі може дуже захотітися відпочити. Якщо заплануєш відпустку, то будь обережна з витратами на неї, є можливість влізти в борги.

Скорпіон
У тебе може з’явитись шанс для того, щоб надалі заробляти більше. Не відмовляйся від можливості, це може стати фатальною помилкою.

Найрозумнішою витратою цього тижня буде вкладення освіти.

Стрілець
Тобі дуже захочеться продемонструвати свою незалежність. Саме не відчувати незалежність, а показувати її. Обережно! У цьому випадку можна сильно витратитись і потім шкодувати. Включай більше практичності, витрати краще робити без емоцій.

Козеріг
Є висока ймовірність конфлікту через емоції. Відключай свої емоції, тоді вдасться його згладити. Варто зазначити, якщо ти справді добре працювали, то отримаєш свої плоди.

Водолій
Остерігайся своєї жадібності, вона в тебе може з’явитися несподівано. Постарайся подивитися на всі боки: ти не помічаєш багато можливостей для заробітку, вселяєш собі, що не варта більше, зараз це тобі сильно заважає.

Риби
Сміливо відкривай вклади. Якщо почнеш збирати на щось зараз, то все піде як по маслу. Навіть якщо це буде маленька відкладена сума, нічого страшного. Головне почати! Час дуже сприятливий для того, щоб вкладати у свою освіту.

You cannot copy content of this page