Гороскоп для всіх знаків на коридор затемнень з 14 по 28 жовтня: Раки мають проблеми зі спілкуванням, Стрільці — з роботою

Раки мають проблеми зі спілкуванням, Стрільці — з роботою: гороскоп для всіх знаків на коридор затемнень з 14 по 28 жовтня

Овен

Вам не рекомендується брати і давати гроші у борг. Судові розгляди в цей період можуть закінчитися не на вашу користь. Вам потрібно знайти баланс між роботою та відпочинком. Намагайтеся вести здоровий спосіб життя, відмовляйтеся від шкідливих навичок, висипайтеся, ходіть на масаж. Тобто, підтримуйте своє здоров’я на всіх рівнях.

Затемнення може негативно позначитися на вашому партнерстві в особистому та діловому житті. Але намагайтеся не приймати спонтанних рішень про завершення відносин. Також у цей період не сприятливо знаходити нових партнерів, вступати у нові відносини – потім вони можуть вас розчарувати.

Підтримкою цього періоду стануть друзі, якісь перемоги, нагороди. Можна з’їздити розвіятися у велике місто – його атмосфера додасть вам сили.

Телець

У вас можуть виникнути якісь проблеми з вашими дітьми. Також зараз не найкращий період, щоб знаходити нових партнерів, починати чогось вчитися — згодом ви можете пошкодувати про ухвалене рішення.

Також не найкращий час для вашого фізичного здоров’я та емоційного стану – на допомогу вам вітаміни, відмова від шкідливих звичок, здоровий спосіб життя. Не беріть і не давайте гроші у борг. Почерпнути нові сили ви зможете у роботі.

Близнюки

У вас затемнення насамперед вплине на психологічний, душевний стан. Вам потрібно витягнути з себе тягар складних ситуацій, історій, які ви довго зберігали в собі. У цьому можуть допомогти психолог чи астролог.

Можуть зіпсуватися стосунки з мамою – намагайтеся не конфліктувати з нею. Несприятлива купівля та продаж майна – це краще перенести на листопад. Можуть виникнути якісь труднощі з дітьми – спокійно приймайте ці ситуації, вирішуйте проблеми із холодною головою.

Несприятливим є зачаття дітей і початок нових романтичних відносин, початок навчання — зачекайте з цим до листопада. Черпати енергію в цей період допоможуть подорожі та подорожі, паломництва, відвідування храмів. Налагоджуйте стосунки з батьком.

Рак

Зараз може страждати на ваше спілкування з людьми. Через те, що ви кажете, може виникнути непорозуміння. Тому слідкуйте за своєю промовою. Особливо із новими людьми. Не довіряйте цілком новим людям у вашому житті. Будьте обережні у поїздках.

Краще нічого не купувати та не продавати. Підвищеної уваги можуть вимагати стосунки із мамою.

Подарують енергію вам у цей період спорт, творчість, психологія, астрологія.

Лев

Страждатимуть ваше спілкування та комунікації. Ви можете легко образити співрозмовника, навіть не бажаючи цього. Тому ретельно слідкуйте за тим, що і як ви кажете. Вам може здатися, що оточуючі до вас негативно налаштовані, що ви не відчуваєте ні від кого підтримки. Навіть від батьків. Пам’ятайте, що цей період скоро закінчиться і ваше завдання зараз не наламати дров.

Краще збирати, а не витрачати гроші. Підтримку ви можете отримати від свого партнера, якщо будуватимете з ним теплі, довірчі стосунки.

Діва

Затемнення проходить за сферою вашої особистості — це і здоров’я, і внутрішній настрій, і зовнішність, і професійна реалізація, і стосунки. Головною рекомендацією кардинально нічого не змінюватиме. Можуть виникнути проблеми у ваших батьків або у стосунках із ними.

Не рекомендую вам у цей період витрачати гроші, краще заощаджувати. Пережити цей період вам допоможе робота, допомога іншим людям, бездомним тваринам. Слідкуйте за своїм здоров’ям.

Терези

Можливі втрати здоров’я, фінансів, людей із ближнього оточення. Вам потрібно це прийняти та підходити до вирішення проблем з тверезим розумом та холодною головою. Бережіть себе, своє здоров’я, голову. Не починайте нічого нового. Допомога та підтримку в цей період вам дадуть ваші діти та романтичні партнери – приділяйте їм більше уваги. Також вам рекомендовано займатись творчістю.

Скорпіон

У цей період можуть страждати ваші стосунки з друзями, братами та сестрами, бабусями та дідусями. Може постраждати ваш бізнес, тому не рекомендується щось змінювати. Можуть бути втрати грошей, здоров’я, людей із вашого оточення – переживіть цей період із холодною головою.

Повернути спокій та гармонію вам допоможе ваша родина, будинок. Можна зробити ремонт, перестановку.

Налагоджуйте стосунки з мамою.

Стрілець

Затемнення торкнеться сфери вашої професійної реалізації та роботи. У найближчі два тижні не рекомендується лаятися з начальством, колегами та підлеглими. Просто спокійно виконуйте свою роботу.

Несприятливим є звільнення, перехід на нову посаду. Якщо у вас свій бізнес, то не рекомендується робити якісь вкладення, підписувати нові контракти.

Можуть погіршуватися стосунки з вашими старшими братами та сестрами, друзями — будьте спокійнішими, не лайтеся з цими людьми. Енергії вам можуть надати заняття спортом, творчістю, короткі подорожі.

Козеріг

Вам у цей період не рекомендовано розпочинати навчання, підвищення кваліфікації. Зачекайте до листопада, можливо ви зрозумієте, що це для вас насправді не актуально. Можуть погіршитися стосунки з батьком або йому може знадобитися ваша допомога. Краще не їхати за кордон. Якщо ви вже купили квитки, будьте максимально зібраними та уважними.

Також намагайтеся не лаятися з начальством, підлеглими, колегами, не вимагайте збільшення зарплати, не звільняйтеся і не влаштовуйтесь на нову роботу. У цей період сприятливо зайнятися своїм здоров’ям.

Водолій

Бережіть себе у всіх сенсах – будьте обережні за кермом, у дорозі, контролюйте хронічні захворювання.

Можуть бути проблеми в фінансовій сфері. Також настає не найкращий період для подорожей, відпочинку – перенесіть його чи намагайтеся тримати все під контролем. Можуть погіршитися стосунки з батьком або йому може знадобитися ваша допомога. Не найкращий час для навчання – вже у листопаді ви можете зрозуміти, що для вас це не є актуальним.

Підтримати вас може аналіз ваших страхів, труднощів, з якими ви стикаєтеся. Зробити це самотужки може бути складно, тому звертайтеся до психологів, астрологів. Загалом беріть відповідальність за своє життя, не йдіть в образи на людей.

Риби

Проблеми можуть виникнути у сфері партнерства — в особистому та діловому житті. Ви можете вирішити, що більше ви не хочете жити або працювати з якоюсь людиною. Але зараз не варто ухвалювати поспішних рішень. Дочекайтеся листопада і з охолола головою приймайте рішення. Також зараз не найкращий період для початку нових відносин — знову ж таки дочекайтеся листопада.

You cannot copy content of this page