Гороскоп для всіх знаків на тиждень з 3 по 9 квітня: на тебе чекає важлива новина

Овен

Втручання в чужі справи матиме для тебе погані наслідки. Робота з технікою буде продуктивною. Будь-які складні завдання можна буде легко вирішити у ці дні. Не скромничай, коли тобі знадобиться вигідно піднести себе та описати свої переваги.

Телець

Щоб вирішити поточні питання, тобі не потрібно озиратися на минуле. Ти можеш досягти високих результатів у духовних практиках. Візьмися за оздоровлення. Вчителі будуть вражені твоїми успіхами у тій сфері, яку ти осягаєш.

Близнюки

Вияви доброту стосовно тварин. Тобі вдасться досягти ефективної роботи, вирішуючи дрібні справи. Найчастіше дихайте свіжим повітрям. Готуйся до того, що старі турботи нагадають про себе. На тебе чекає важлива новина. Вищі сили будуть помагати тобі протягом усього тижня.

Рак

Незабаром візит до лікаря. Твої міркування заведуть тебе в глухий кут. Найближчими днями можливий спонтанний переїзд. Можливі юридичні розгляди ближче до вихідних. У тобі прокинеться художник, здатний прикрасити житло.

Лев

Не вступай у суперечки, оскільки це призведе до конфлікту. З наявними захворюваннями вдасться впоратися без особливих зусиль. Обов’язково вияви стійкість і не приєднуйся до думки натовпу. У тебе вдасться самостійно усунути серйозну поломку.

Діва

Тобі вдасться вразити людей, які передають тобі свої навички. Тобі зараз краще братися за довгострокові справи. Свято прийде до твоєї хати. Минуле ставитиме тобі палиці в колеса. Знайди час для короткої подорожі – це дасть нові враження. У кореспонденції на тебе чекають важливі новини.

Терези

Логіка стане твоїм головним союзником у важливих завданнях. Весь тиждень – гарний час для прийому гостей. У складній ситуації обов’язково глянь на себе збоку, щоб діяти об’єктивно. У разі поломки складних технічних пристроїв краще звернутися до фахівця. Ти отримаєш посилений ефект від турботи про здоров’я.

Скорпіон

Щоб залучити удачу, потрібно виявити доброту по відношенню до тварин. Небесні світила рекомендують силові вправи фізичного розвитку. Тиждень завалить тебе рутиною. Для заспокоєння нервів корисно побувати на природі. Дорога буде дуже стомлюючою.

Стрілець

Листування можуть завадити впоратися зі своїми обов’язками. У тебе є ризик заплутатися у власних міркуваннях і зробити помилку. Природа матиме умиротворюючий ефект. Стеж за знаками, які посилатимуть тобі найвищі сили. Спробуй автоматизувати частину своєї роботи.

Козеріг

Дозволь собі трохи розважитись, щоб набратися сил. Ти швидко навчатимешся новим знанням. Утримайся від прибирання, тому що чистота не протримається довго. Вибирай довгострокові справи і ти підвищиш свою ефективність.

Водолій

Нові знання цього тижня будуть даватися тобі насилу. Довгі листування допоможуть відволіктися від проблем. Можна успішно змінити місце проживання. Не бійся об’ємних робіт. За новими ідеями є сенс вирушити у подорож. Ти візьмеш участь у якомусь святкуванні.

Риби

Утримайся від перестановки меблів. Уникай давати обіцянки, які не хочеш виконувати. Наступного тижня сприятливо розвивати гнучкість. За належної старанності у духовних практиках можна досягти вражаючих результатів. Щоб набратися сил, займися улюбленими справами.

You cannot copy content of this page