Гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 15 по 21 травня

16 і 17 травня спадна Місяць в Овені, а значить, саме час приділити увагу собі, більше бути на свіжому повітрі, вибирати відкриті простори для занять спортом.

Відмінно, якщо ви потрапите на матч чи танцювальний колектив. Дні не дуже продуктивні для інтелектуальної роботи, документи та звіти потребують ретельної перевірки.

Враховуючи вихід Меркурія із ретроградної фази, закладайте більше часу на дорогу.

18, 19 і 20 травня спадна Місяць у Тельці підказує бути дбайливими і не перенапружуватись. У ці дні люди економні, важко зважаться на спонтанну покупку.

Висока обачність і практицизм, переважання земної стихії визначає якусь інертність того, що відбувається.

Увечері 19 травня буде молодик у Тельці, Місяця на небі не видно. Справжній сенс процесів прихований від наших очей, тому не намагайтеся якось виявитися в цей період.

Привернути до себе увагу буде важче, ніж звичайно. Молодий місяць робить людей більш чутливими і сентиментальними. Звичайно, це стосується більше фіксованих знаків — Тельців та Скорпіонів.

21 і 22 травня Місяць, що росте, в Близнюках наведе якусь суєту в робітничих і сімейних питаннях, люди будуть незбирані.

Незважаючи на розосередженість, підвищена цікавість та рухливість допоможуть знайти яскраві ідеї та потрібні слова.

Зараз краще вибирати інтелектуальне дозвілля, бо розум відкритий до нової інформації. Діти легше засвоюватимуть шкільний матеріал.

You cannot copy content of this page