Гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 3 по 9 липня: Астрологи попередили про неспокійний тиждень, несприятливий для будь-яких звершень

Овен

У народжених під знаком Овен зараз проявляється надмірні ревнощі, авторитаризм до своєї другої половинки. Прагнення до влади, розкоші та матеріального блага. Готовність витратити великі суми на дороге вбрання, прикраси, розваги, азартні ігри. Саме час займатися не лише роботою, а й дозвіллям. Варто впорядкувати цю сферу життя.

Телець

Тельці зараз емоційно сприйнятливі та уразливі. І це заважає об’єктивному сприйняттю дійсності. Не варто серйозно переживати критику у свій бік чи сімейні розбіжності. Як то кажуть, і це минеться. Не приймайте це так близько до свого серця. Краще відпочиньте від домашніх справ і спробуйте у вільний час розважитись у приємному місці, сходити до театру чи ресторану.

Близнюки

Для Близнюків рада зірок цього тижня у тому, щоб відштовхуватися не лише від розуму, холодної логіки, а все ж таки виходити з підказок своєї інтуїції, слухати своє серце. Варто слідувати логіці та мислити об’єктивно. Звісно, у роботі. Але в особистих стосунках вам варто спиратися на ті почуття, які приходять до вас. Зараз чудовий час для того, щоб опрацьовувати нав’язливі думки і позбавлятися шкідливих звичок.

Рак

Народженим під знаком Рак цього тижня варто приділити особливу увагу своєму внутрішньому стану. Тому що повний місяць буде саме на осі того знака, в якому бере участь ваша особистість безпосередньо. Звичайно, тут варто звернути увагу ще й на фінансову сторону, яка вимагатиме від вас обдуманих рішень.

Варто ретельно вивчати ситуацію, перш ніж укладати угоди, вкладати гроші та купувати. Тобто фокус уваги буде, з одного боку, на матеріальному, а з іншого боку, на партнерських та особистих стосунках. Десь варто не поспішати з проявом власної ініціативи та зачекати на відгук іншої сторони.

Лев

Для народжених під знаком Лева це не той час, коли все можна списати на депресію чи поганий настрій. Планети наповнюють вас енергією, дають потрібний тонус та створюють приємні обставини, які допомагають вам просуватися як у кар’єрній сфері, так і у власному бізнесі. Звичайно, в особистому житті може бути більше несподіванок. Десь навіть форс-мажорів. Але у ваших силах все це згладити і привести у відповідність. Тому вірте у власні сили. Це те, що мотивує вас рухатися далі.

Діва

Діві краще поквапитися зі своїми рішеннями, особливо якщо вони стосуються довгострокових проектів. Зараз час прояву – вам горить зелене світло абсолютно у всіх сферах життя. Заняття громадською роботою, юриспруденцією, просвітницькою діяльністю та роботою в галузі освіти принесе вам довгоочікувані результати

Терези

Народжені під знаком Терези потрапляють під вплив повного місяця, який буде цього разу на осі Рак та Козеріг. Тому надто активні та імпульсивні вчинки можуть призвести до серйозних конфліктів, стресу та перенапруги. Почекайте зі здійсненням великих фінансових угод, особливо якщо це пов’язано з оформленням кредитів. Але винахідливість допоможе вийти зі складних ситуацій.

Скорпіон

Народженим під знаком Скорпіон краще уникати непотрібних зіткнень із неприємними особистостями, не вступати з ними у конкурентну боротьбу. Особливо, якщо ви не впевнені, що зможете вийти з неї переможцем. Розбіжності з вищими особами, партнерами, подружжям може призвести до порушення домовленостей та контрактів. Варто дотримуватися можливостей форс-мажорних обставин. І передбачати план «Б».

Стрілець

Стрільці цього тижня можуть зіткнутися із заплутаними ситуаціями. Складнощі підстерігають тих, хто займається довгостроковими проектами, працює у сфері освіти, проектування, туризму, займається науковими дослідженнями. Виникає відчуття, що ціль далека, а всі старання марні. Тому поки що відкладете великі угоди та прийняття важливих рішень.

Козеріг

Козероги мають ймовірність конфлікту з дітьми та коханими. Романтичні побачення мають на увазі як бурхливі моменти, так і сцени ревнощів з елементами драми. Цей тиждень — прагнення до лідерства та самоствердження, які вдалі лише у роботі та кар’єрі. Там у вас, можливо, очікується поступ.

Водолій

У Водоліїв цього тижня хвороблива реакція та сприйнятливість до всього, що стосується особистого та сімейного життя. Потреба в довірчих відносинах, співчуття та розуміння вища, ніж в інші періоди року. Можливі суперечки за нерухомість, оренду та земельні ділянки.

Риби

Надмірна критичність Риб до всього і всіх може завдати шкоди і самим Рибам. Тому утримайтеся від конфліктів із сусідами, попутниками в дорозі, а також родичами, якщо їхня ідеологічна позиція суперечить вашій. Варто звернути увагу на потік інформації, яку ви отримуєте. Відокремити дезінформацію від істини це те, на чому вам варто зараз сконцентруватися.

You cannot copy content of this page