Гороскоп кохання на весну 2024 – загальний прогноз на березень, квітень та травень

Весна принесе в особисте життя багатьох романтику та яскраві емоції. А деякі навіть мають перейти на новий етап відносин.

З настанням весняного тепла в знаків зодіаку прокидається палке бажання любити і бути коханими. Переміщення деяких планет допоможе багатьом серцям знайти справжнє щастя. Для того, щоб не прогаяти шанси, надані Всесвіту, важливо грамотно діяти. Іноді закоханим слід спрямувати сили на те, щоб продемонструвати обранцям своє кохання, а часом запал буде краще стримати. І якщо слідувати астрологічним рекомендаціям, успіх у любовній сфері не змусить на себе довго чекати.

Для багатьох знаків зодіаку весна стане періодом активного розвитку стосунків та початком нових любовних історій.

Положення Венери, що вважається планетою любові, краси, стосунків і романтики, спричинить важливі зміни в особистому житті. До 7 березня небесне тіло залишиться у знаку Козерога, місце в яке вона зайняла ще взимку. А потім до 31 березня вона перейде до Водолія.

Венера у Водолії привабить у життя щось незвичайне та яскраве. В особистому житті можуть відбутися зміни.

Багатьох представників зодіакального кола охопить бажання здобути свободу та незалежність, також може виникнути потреба у нових враженнях.

Ті, кому ще не пощастило зустріти своє справжнє кохання, можуть знайти своє щастя з тими, кого бачать вкрай часто. Дружні та ділові відносини цілком можуть перерости у щось більш особисте та чуттєве.

З 31 березня по 24 квітня чуттєва Венера буде в гостях біля знаку Риб. Таке її розташування по праву вважається найкращим. Саме там планета отримує найвищий ступінь екзальтації, завдяки чому між багатьма жителями Землі утворюються міцні любовні зв’язки. Згідно з гороскопом, цей період весни найбільш сприятливий для початку стосунків.

Венера у Рибах підвищує чутливість, ранимість, сентиментальність, емоційність у стосунках. Але також підвищуються уразливість та ревнивість.

Щоб досягти бажаного результату, важливо контролювати такий спектр почуттів та емоцій. Якщо уникати ілюзій і не забувати вчасно знімати рожеві окуляри, все складеться так, як хочеться.

З 3 по 26 квітня Меркурій розпочинає свій ретроградний рух. Таке переміщення зодіакальним колом спровокує низку випробувань для закоханих пар. У цей період важливо берегти відносини з тим, хто справді дорогий. Також варто зважати на поведінку небесного тіла при побудові нових відносин.

Нова хвиля випробувань захлисне знаки зодіаку у другій половині весни. З 26 квітня по 21 травня Венера проходитиме вогняного Овна. Однією з основних ознак символу вважається конфліктність.

Можливі спалахи ревнощів, непорозуміння, образи, претензії просто на порожньому місці. Це буде справжнім випробуванням для любовних стосунків.

З 17 травня Венера переходить у свій власний знак Тельця, а значить, у любовній сфері наприкінці весни запанує довгоочікувана гармонія. Ця пора подарує парам спокій, ідилію, довіру та глибокий чуттєвий контакт.

You cannot copy content of this page