Гороскоп кохання на зиму 2023 – 2024 – загальний прогноз на грудень, січень та лютий

Зима для більшості знаків зодіаку стане чудовим періодом для ухвалення важливих рішень в особистій сфері. Становище планет, згідно з ведичною астрологією, на небозводі благоволитиме позитивним змінам.

На початку зими всі знаки зодіаку поринуть у світ пристрасті та романтики. Венера — планета кохання, стосунків, творчості, краси, розкоші — до 25 грудня перебуватиме у власному знаку зодіаку Терези.

Сприятливе становище космічного об’єкта дозволить кожному нарешті усвідомити свої почуття та зробити крок назустріч щастю. Ті, хто вже давно перебуває у стосунках, відчують приплив любовної енергії, ніби розпочнеться другий медовий місяць. Посилити привабливість в очах другої половинки допоможуть кардинальні зміни у зовнішності та оновлений гардероб.

Наприкінці грудня Венера знову змінить свою позицію на небосхилі та переміститься у сузір’я Скорпіона, що розпалить вогонь пристрасті у серці всіх мешканців Землі. Неприборканий душевний порив змусить робити більше яскравих подарунків, влаштовувати побачення, що запам’ятовуються, організовувати цікаві поїздки. Ті, хто поки не знайшов другу половинку, теж не сидітимуть на місці, а розпочнуть активні дії.

Якщо ви знаходитесь у пошуках кохання, то саме час озиратися на всі боки. Будьте відкритими у спілкуванні з оточуючими. Кожен зможе знайти свою пару. Настав час ходити на побачення, виявляти ініціативу, бути впевненими у собі.

Навіть ретроградний Меркурій, який продовжить свій рух з 13 грудня 2023 року по 2 січня 2024 року, не зможе перешкодити новим романам, оскільки він символізує дружні та ділові зв’язки, але ніяк не пов’язаний з романтикою.

Новий рік стане особливою подією для кожного знаку зодіаку. У святкову ніч варто зателефонувати до всіх родичів без винятку, щоб зміцнити сімейні зв’язки. На урочистості необхідно також приділити увагу другій половинці. Ймовірно, після бою курантів відбудеться важливе визнання.

31 грудня Юпітер закінчує свій ретроградний рух, що допомагає налагодити контакт з близькими, оскільки показник планети – це уособлення дітей, мудрості та щастя, а для жінки – чоловіка.

Після святкової ночі взаємини зазнають трансформації. Як раніше, вже нічого не буде. Хвиля почуттів та емоцій посилить зв’язок у парі. Особливі зміни в коханні торкнуться тих, у кого в натальній карті – схемі планет у момент народження людини – Місяць розташований в одному з чотирьох сузір’їв.

У когось зміни торкнуться не конкретних стосунків, а всього особистого життя аж до зустрічі нового кохання чи розставання. Особливо це виявиться у місячних Овнів, Тельців, Раків, Скорпіонів.

У другій половині січня Венера перейде до благородного Стрільця. Знаходження в даному знаку зодіаку змусить кожного почати вибудовувати любовні стосунки по-новому, шукати спільні риси з другою половинкою, подумати про спільний побут. І досягти гармонії буде досить легко. Головне — не обмежувати свободу коханої людини, але й не розчинятися в обранці.

З 12 лютого по 7 березня чуттєва Венера переміститься до холодного Козерога. Це сприятиме стриманості у вираженні почуттів романтичного характеру. Однак відносини, які почнуть розвиватися в даний період, найімовірніше, виявляться перспективними та тривалими. Важливо — уникати сварок та необґрунтованих образ. Дуже легко знайти причину для невдоволення. Після сварки, що виникла у вказаний час, примиритись буде нелегко.

You cannot copy content of this page