Гороскоп на 10 березня: намагайтеся зберігати позитивний настрій навіть якщо вас образили

Овен

Енергія спадного Місяця спонукає вас задуматися над уроками минулого, власним досвідом. Поміркуйте про те, як впливає на вас цей багаж, чи користь від нього, чи не тягне він вас на дно негативними спогадами. Зараз саме час відпустити якір минулого. Займіться собою, звільніть місце для нових вражень. Розхламлюйте дім, голову, серце. Знайдіть здоровий спосіб позбутися застійних емоцій, дякуючи за набуту мудрість. Не сумнівайтеся, найкраще ще попереду.

Телець

Добиватися свого щастя потрібно, ви йдете до нього але маленькими кроками. У вас хороша напрацювалася риса характеру, що ви у найважчій ситуації залишаєтеся непохитними. Іноді найкращим вибором в епіцентрі урагану стає відсутність опору. Перечекайте у укритті, не намагайтеся боротися зі стихією. Часом необхідно здатися самому життю і повірити, що все відбувається для вашого найвищого і найбільшого блага, незважаючи на те, як все виглядає зараз.

Близнюки

Чи потрібно вам працювати весь час, щоб почуватися добре? Якщо ви згадаєте, що самооцінка не визначається продуктивністю, то зробите перший крок у потрібному напрямку. Це допоможе зробити паузу, навести лад у списку справ та оцінити «пропозиції» долі в даний момент. Ви гідні бути в компанії тих, хто відповідає взаємністю на вашу любов, доброту та щедрість.

Рак

Довгоочікуваний наступ весни пробуджує вас. Ви думаєте, що ви чарівники. Алхіміки, наділені здатністю перетворювати темряву на золото. Отже, стрибайте назад у потік творчої свідомості. Почніть втілювати радість, творчість та гру, розповсюджуючи позитивні емоції. З цього моменту все почне налагоджуватись.

Лев

Ви менше зацікавлені у передбаченні майбутнього, ніж у його створенні. І це одна з ваших найкращих якостей. У цей день Всесвіт нагадує, що ви насправді є творцем своєї реальності, саме ваші думки, слова та наміри. Більше того, ви визнаєте свій вплив і розмірковуєте про те, як можете використовувати свою силу для найвищого і найбільшого блага. Не лише свого, а й оточуючих людей. Весь світ у ваших руках, і ви тільки починаєте!

Діва

Просто нагадування: якщо ви хочете рухатися вперед, Діви, доведеться рухатися. Не просто діяти, а бути наполегливими. Отже, попрацюйте над відкладеним у довгу скриньку проектом, оновіть своє резюме. Докладіть свідомих зусиль, щоб заявити про себе та зв’язатися з потенційними роботодавцями. У той же час, дозвольте близьким бути в курсі того, що ви шукаєте. Їхні контакти можуть стати в нагоді. Світ сповнений можливостей, але хапатися за них лише наша робота.

Терези

Можливо, це не мало спрацювати так, як ви собі уявляли. Можливо, це мало б пробудити вас і подати урок. Подумайте, чи справді ви програли? Чи здобули імпульс для нових перемог? Настав час повністю відпустити невпевненість і прийняти як факт — Всесвіт прикриє ваше життя, він організує багато чудес від вашого імені. На чому слід зосередитися найближчими днями: змінити настрій слова самотність, можна замінити і все слово, наприклад на самостійність. І підживити себе, поповнити свої резерви.

Скорпіон

Зростання – це не пряма лінія. Часто розвиток відбувається за спіраллю. Ми опиняємось в одній і тій самій точці знову і знову. Що кожного разу відрізняється, то це наш погляд на цю ситуацію. Цього тижня зірки закликають Скорпіонів зробити паузу та спостерігати за траєкторією свого життя. Згадайте, що принесло вам радість, і що забрало від вашого істинного покликання. Всесвіт дарує вам можливість вирівнятися зі своїм істинним шляхом та метою. Ухвалюйте мудрі рішення.

Стрілець

Сьогодні ви перебуваєте в стані здивування. Ви радієте всьому, що є у вашому житті, і передчуваєте щастя розгадування нових таємниць вашого Всесвіту. Ваша внутрішня радіочастота налаштована на подяку і це робить вас магнітом для чудес. Дозвольте бути зачарованим самим життям — тоді ви й почнете отримувати нескінченні благословення долі. Повірте, небо та зірки мріють про ваше щастя не менше за вас самих, весь світ чекає моменту, щоб виконати ваші потаємні бажання.

Козеріг

Стільки всього змінилося за кілька місяців! Замість спроб обдумувати минуле чи підготуватися до майбутнього, поверніться до сьогодення. Поверніться у теперішній час. Нині це місце зосередження магії. Отже, спостерігайте за солодкими еліксирами, які зараз ллються у вашу чашу. Це час об’єднання з близькими людьми, спорідненими душами та святкування настання весни. Краще ще попереду, ваше завдання як слід підготуватися.

Водолій

Від кого і чого ви біжите? Деякі люди покладаються на нові враження, щоб заглушити старі образи та те, що вони більше не бажають відчувати. Інші поринають у роботу, обов’язки та відповідальність. Сьогодні як ніколи важливо зробити паузу та поспостерігати за нездоровими механізмами виживання, які увійшли до звички. Зміни необхідні, але усвідомлені. Що б ви порадили зробити своєму кращому другові, якби він опинився в такій ситуації? Порадьте собі нарешті.

Риби

Уявіть на хвилину, що ваша мета – це подорож, а не пункт призначення. Звертайте увагу на рухи свого серця і те, до чого вони ведуть. Життя складається з секунд, моментів радості та смутку, загальна картина збирається з найдрібніших деталей буття. Навчіться проживати ці деталі, а не пропускати, будучи засліпленими якоюсь метою. Коли справа доходить до справ, можна ризикувати. Якщо ви вважаєте, що в цій історії кохання є потенціал, відкрито та чесно поговоріть з партнером про життя, яке хотіли б побудувати разом із ним.

You cannot copy content of this page