Гороскоп на 10 лютого: Близнюкам успіх на роботі, а Рибам фінансові неприємності

Овен

Вам доведеться значну частину дня провести у турботах про людину, яка вам не особливо симпатична. Єдиною нагородою за працю буде почуття виконаного обов’язку. У другій половині дня можливий конфлікт із керівництвом чи якоюсь впливовою особою. Намагайтеся цього дня не казати зайвого.

Телець

Начебто все йде непогано, але ви незадоволені, а пояснити, чим саме, не можете. Найкращий спосіб впоратися з роздратуванням – зосередитись на тому, що вас дійсно цікавить. Інші справи можуть і зачекати.

Близнюки

Сьогодні ймовірний успіх на роботі. Ділові переговори та зустрічі тільки відволікають, користі від них ніякої. У цей день Близнюкам корисно розмірковувати над складними питаннями, проблемами, які можуть мати не одне, а кілька рішень.

Рак

У цей день особливо важливо справити гарне враження на оточуючих. Зверніть увагу на свій зовнішній вигляд, постарайтеся підкреслити всі переваги. У другій половині дня знадобиться спілкування з якоюсь неприємною особою, негативних емоцій буде менше, якщо ви використаєте своє почуття гумору.

Лев

Дуже добрий день для вирішення питань суто практичної якості. З домашніми справами ви справляєтеся легко, та й багато часу вони не забирають, тому відмовлятися від запланованих розваг не доведеться. Ймовірні цікаві зустрічі, не виключено і романтичне захоплення. Треба сказати, що ваша інтуїція сьогодні не надто чутлива, тому вам не завжди вдається скласти правильне враження про нових знайомих.

Діва

Потрібно чимало завзятості, щоб довести до кінця справи, розпочаті цього дня. Але ви не з тих, хто здається одразу, так що можна не сумніватися – свого ви досягнете, як би не складалися обставини. Завдяки підтримці перевірених знайомих ви зможете перемогти конкурентів і залучити на свій бік тих, хто раніше не збирався допомагати вам.

Терези

День насичений, справ буде багато, але ви впораєтеся з ними якнайкраще. Організованість та самодисципліна стають вашими найкращими помічниками. Ви зосереджені на головному, не відволікаєтесь на дрібниці. Підсумки цього дня вас не розчарують.

Скорпіон

Яскравий день, який дозволяє представникам знака досягти великих успіхів. З вирішенням професійних завдань ви справляєтеся швидко, конкурентів залишаєте позаду – а це означає, що найближчим часом ніхто не завадить вам рухатися вперед. Всі ваші ідеї та ініціативи зустрічають підтримку керівництва.

Стрілець

З’явиться бажання відмовитися від активного життя і провести час на самоті. Це правильне рішення, оскільки бурхлива діяльність не принесе добрих результатів. Не витрачайте сили на довгі подорожі чи прогулянки – життєва енергія не на висоті. Не робіть жодних сумнівних вчинків.

Козеріг

Будьте дуже терплячі, тільки в цьому випадку вам вдасться уникнути конфліктів з оточуючими, які постійно провокують вас, випробовують на міцність. Неприємні спогади псують настрій – ви раз у раз подумки повертаєтеся до тих моментів минулого, коли повелися не найкращим чином. Втім, аналіз власних помилок допоможе вам не повторити їх у майбутньому.

Водолій

У цей день навряд чи станеться щось особливо цікаве, але приємні сюрпризи все ж таки не виключені. Загальне враження від дня залежить від того, чи вмієте ви радіти дрібницям. Самопочуття буде непоганим на початку дня, а ось надвечір може погіршитися. Проведіть вечір в домашній обстановці з рідними.

Риби

День приносить фінансові проблеми, не підходить для укладання угод, великі покупки теж краще відкласти. Багато Риб, які хочуть негайно виконати якісь свої бажання, зовсім забувають про здоровий глузд, самі створюють собі проблеми, вирішення яких забере чимало часу.

You cannot copy content of this page