Гороскоп на 10 серпня: Тельцям потрібно відпочити, а Водолії прислухайтесь до рідних

Овен

Погано, коли робота приносить лише негативні емоції. Вам не вистачає у житті свята, спробуйте урізноманітнити його простими радісними дрібницями. Ви знаходитесь там, де маєте, і настав час усвідомити, що в цьому є щастя. Ставтеся невимушеніше і легко до повсякденних справ, тоді життєвий шлях буде менш тернистим.

Телець

Ви змучені та виснажені. І ви однозначно втомилися тягнути на своїх тендітних плечах весь тягар цього світу. Не треба намагатися все виправляти, подумайте і про себе, Тельці. Вам не потрібно постійно все контролювати. Якщо вам боляче, постарайтеся перетворити біль у любов і турботу про себе. Якщо вам здається, що настав час відпочити, дайте собі цю можливість.

Близнюки

Ось трохи правдивої реальності — люди підводили і підводитимуть вас далі. Це нормально, що інші не виправдовують наші очікування. Іноді система цінностей оточуючих не збігається з нашою, з цим просто треба змиритись. Ви господарі своєї долі, пам’ятаєте про це.

Рак

Настав час вимкнути свою залізну логіку і включити почуття. У вас живе величезний резервуар любові, світла та співчуття до інших. Раки, ви тут, щоб кохати і бути коханими! І ви заслуговуєте на те, щоб люди щиро ставилися до ваших вчинків.

Лев

Зробіть собі ласку – відпустіть весь негатив і розслабтеся. Дозвольте собі відчувати те, що бажаєте самі, а не те, що вам нав’язують інші. Все, що відбувається, відбувається не так. Візьміть своє бажання відпочити, але не відмовляйтеся від допомоги, якщо вам її запропонують.

Діва

Добре, що ви пам’ятаєте про свою гідність і робите так, як вважаєте за потрібне. Однак, Діви, це може і зіграти проти вас – вашу індивідуальність можуть переплутати з марнославством. Настав час навчитися тримати рівновагу між незалежністю та життям у соціумі.

Терези

Любов до себе — це не просто хвалити себе за якісь дрібниці, а навпаки, любов до себе — це приймати як світло всередині себе, так і темряву. Без негативних якостей характеру, це були б не ви, а хтось інший. Все, що з вами відбувалося раніше, призвело до того, де ви зараз перебуваєте, і потрібно бути вдячними за це.

Скорпіон

Найкраще душевний біль можуть заглушити позитивні дрібниці — танці, співи, спілкування та тиша. Дозвольте кожній клітинці свого тіла розслабитись для того, щоб зцілити своє серце, Скорпіони. Іноді можна дозволити влаштувати безлад у житті, відчути всі емоції та просто відпочити, щоб стара версія вас згоріла, а з попелу відродилася нова.

Стрілець

Усі роблять помилки, чи не так? Та не варто так сильно докоряти собі за них. Виявіть співчуття до себе та до ближніх, подолайте дискомфорт і пролийте світло на свої темні сторони. Ставтеся до людей так, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас. Настав час навчитися пробаченню — як оточуючих, так і себе самих.

Козеріг

Зупиніться і подумайте, Козероги, що ви любите? Чим пристрасно горить ваше серце? Що будить у вас найкращі риси? Всесвіт давно дає вам знаки щодо вашого життєвого шляху. Ви створені для великих справ, але чомусь витрачаєте себе на дрібні проблеми. Зверніться всередину себе і зрозумійте, чого ви насправді хочете, що для вас по-справжньому важливо, а що ні.

Водолій

Ваша родина бажає вам тільки добра. Прислухайтеся до близьких, вони не просто так лізуть зі своїми порадами. Є одна гарна приказка – що посієш, те й пожнеш. Якщо ви поважатимете ваших близьких, вони теж не залишаться в боргу.

Риби

Ваша сила полягає у вашій доброті та великодушності, Риби. Коли ви довіряєте комусь і пускаєте до ближнього кола, то починаєте надто багато часу приділяти новим людям. Потрібно розмежовувати, де закінчуєтеся ви, і де починаються інші. Не всі повинні приділяти вам цілодобову увагу, пам’ятайте про це.

You cannot copy content of this page