Гороскоп на 11 серпня: Раки займіться благодійністю, а Козероги дізнаються таємницю

Овен

Представники вогняного знаку зіштовхнуться із зрадою близьких людей. Причому “удар у спину” отримають від тих, кому безмежно довіряли. Образа надовго увійде в життя, зірки радять не відповідати злом. Найкращий варіант зараз – почекати час.

Телець

Тельцям посміхнеться успіх. Представники земного знака можуть знайти щось цінне чи отримати несподіваний подарунок. Навколишні будуть прагнути вас порадувати. Якщо Тельці дадуть подяку, то Всесвіт продовжить вдалий період.

Близнюки

Представники знаку стануть душею компанії. Близнюки зачарують оточуючих своїм почуттям гумору та харизмою. Не варто упускати момент, представники знака можуть сьогодні зустріти свою другу половинку.

Рак

Раки завоюють довіру у дуже важливої для них людини. Представники водяного знаку багато для цього зробили, тому будуть щасливі. Поділіться своїм щастям із тими, кому пощастило менше: чудовий день для благодійності.

Лев

Леви раптом відкриють для себе нове хобі. Причому заняття на перший погляд їм видасться безмежно нудним. Увечері запросіть кудись свою другу половинку. Вашому партнеру не вистачає уваги та турботи.

Діва

Дівам варто подбати про здоров’я. Останнім часом представники земного знаку багато працювали і забули про відпочинок. Влаштуйте ввечері релаксуючий похід у ванну, втримайтесь від домашніх турбот.

Терези

Представникам повітряного знака стане не по собі від нав’язливих думок. Дивні сумніви переслідуватимуть Терезів всюди. Зірки намагаються переключитися на щось приємне. Зустріньтеся з друзями або відвідайте рідних.

Скорпіон

Представники водяного знаку опиняться в центрі пліток та неприємних чуток. Скорпіон когось міцно розлютив, тому тепер ця людина намагається принизити вас в очах оточуючих. Зірки радять вибачитися і не наживати ворога.

Стрілець

Стрільців чекає неприємна звістка. Це стосуватиметься людини з минулого – колишнього партнера чи забутого кращого друга. Стрільцям варто більше переживати за себе, аніж за інших, інакше не уникнути хвилювань.

Козеріг

Козероги можуть дізнатися про якусь таємницю. Зірки не радять ділитися знанням з усіма, зрештою це може завдати вам шкоди. Можливий розлад у сім’ї. Зірки рекомендують Козерогам бути уважнішими з грошима.

Водолій

Водоліїв хтось намагатиметься обдурити. Представникам повітряного знака протипоказано укладати угоди та вступати з будь-ким у ділові відносини. Будьте дуже уважні, а краще і зовсім відкладіть усі справи.

Риби

Представники водяного знаку раптом усвідомлюють, що можуть згорнути гори. Рибам справді багато буде під силу, головне утримати цю впевненість. Увечері приділіть собі час: прийміть розслаблюючу ванну, подивіться улюблений серіал.

You cannot copy content of this page