Гороскоп
Гороскоп на 11 травня для всіх знаків Зодіаку: кому варто тримати язика за зубами, а кому розпланувати час з самісінького ранку

Гороскоп на 11 травня для всіх знаків Зодіаку: кому варто тримати язика за зубами, а кому розпланувати час з самісінького ранку

День внутрішньої – душевної – гармонії, коли філософське ставлення до життя перемагає емоції, які штовхають людину на необдумані вчинки.

Необхідно – будь-що – зберігати внутрішній спокій і душевну рівновагу, терпіння і розуміння стосовно оточення, навіть якщо воно поводиться неналежним чином.

Овен

Жаліючи інших людей і співчуваючи їм, не можна допускати прояви жалості до себе, вона може деморалізувати і унеможливити продуктивну роботу цього дня.

Телець

Можна – і потрібно – з’ясовувати стосунки з коханою людиною, але – з однією умовою: не варто зводити розмову до банальної суперечки – це призведе до затяжного конфлікту, який не так легко нівелюватиме.

Близнюки

Отримавши прохання про допомогу від незнайомця, спершу переконайтеся в тому, що воно продиктоване важким становищем, а не бажанням поживитися за ваш рахунок, і лише потім, образно кажучи, відкривайте гаманець.

Рак

У професійному плані зірки рекомендують йти тільки вперед: відступ з великою ймовірністю призведе до того, що від цього проекту – на превеликий жаль – доведеться відмовитися.

Лев

Не варто ділитися з малознайомими людьми таємницями, які вам довірили по секрету: згодом: коли вони стануть надбанням широкого загалу, ви опинитеся в незручному становищі.

Діва

Роблячи комусь добро, не думайте про вигоду, інакше вищі сили не зарахують вам ваші вчинки як благодійність – найімовірніше, відбудеться з точністю до навпаки.

Терези

День сприятливий для виправлення помилок – як професійної, так і особистої якості: скористайтеся вдалим шансом, щоб направити одну зі сфер вашого життя в потрібне русло.

Скорпіон

День сприятливий для очищення організму – як на моральному, так і фізичному рівні: для першого можна використовувати медитацію, для другого – відвідування SPA-салону та детокс-дієта.

Стрілець

Поганий настрій, який може завдавати душевного дискомфорту від самого ранку, можна буде “вилікувати” активною діяльністю: чому б вам, наприклад, не зробити позачергове прибирання.

Козоріг

Примхи і невдоволення оточення може викликати у вас дратівливість у відповідь, проте, ні до чого доброго вона не приведе — будьте поблажливі до чужих слабкостей.

Водолій

Всі справи цього дня необхідно чітко планувати від самого ранку, розписавши їх буквально за хвилинами, тоді ввечері у вас не буде неприємного відчуття, що час втрачений задарма.

Риби

Не варто підпускати до себе людей, які з якоїсь причини вам неприємні: вони заберуть у вас енергію, необхідну для життя і роботи, що зараз особливо небажано.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page