Гороскоп на 12 квітня: можна планувати практично будь-які завдання – все буде вам під силу

Гороскоп на 12 квітня.

Овен

Цього тижня Всесвіт дарує вам ясність. Ви знаєте, для чого ви тут, і вірите, що у вас є сила, ресурси та мудрість, необхідні для досягнення вашої мети. Прагніть до зірок і довіртеся своїм силам. Повірте, доки ви залишаєтеся віддані своєму баченню, допомогу та ресурси, які вам потрібні, надаватимуться вам на кожному етапі.

Телець

Звикайте до того, що деякі речі будуть працювати на вашу користь. Звикайте отримувати допомогу та ресурси, необхідні для просування вашим шляхом. Прагніть досягати великих успіхів, коли справа доходить до вашої кар’єри. Звикайте до того, щоб бути відповідальними за те, як розгортається ваше життя. Ви вступаєте в той час, коли все, що вам потрібно і все, що ви хочете, знайде свій шлях до вас.

Близнюки

Цей рік буквально схожий на катання на гірках для вас. Розслабтеся – не драматизуйте і насолоджуйтесь моментами на каруселі. Зірки закликають вас доторкнутися до властивої вам творчості та оптимізму. Пам’ятайте, що досконалість – це ілюзія, вам дозволено вдосталь розважитися.

Рак

Сьогодні Всесвіт дає вам можливість грати, робити помилки та розбиратися у всьому по ходу справи. Дайте собі дозвіл відправитися в цю зовсім нову пригоду, знаючи, що в процесі ви багато дізнаєтеся про себе і навколишній світ. Але не дозволяйте своїм минулим невдачам перешкодити вам повірити у неможливе. Ви здатні звернути гори.

Лев

Немає жодних причин, з яких ви не зможете здобути перемогу над проблемами, що стоять на вашому шляху сьогодні. Цього тижня зірки закликають вас визнати свої невдачі та поміркувати над тим, чого вони вас навчили. Це час перетворити ваші рани на мудрість, а ваш біль у силу.

Діва

Чим більше ми переживаємо за наше минуле, тим більше ми переймаємось через те, що не вийшло. Зробіть собі ласку — поверніться зараз. Життя пропонує вам шанс випробувати себе ще раз. Так що йдіть на ризик, якого ніколи не було, коли ви дозволяєте своєму серцю відкритися.

Терези

Якщо ви відчуваєте, що рухаєтеся проти течії, швидше за все, так воно і є. Життя не працює проти вас. Над цим варто подумати. Коли доходить до міжособистісних відносин, зірки закликають вас говорити правду. Не дозволяйте страху перед конфліктом утримувати вас від відстоювання своєї позиції.

Скорпіон

Тільки недавно вам доводилося витримувати одну бурю за іншою. Зараз ви можете почуватися знесиленими, і це нормально. Заручіться підтримкою в цей час, щоб ви могли відчувати себе у безпеці.

Стрілець

Зараз ви забуваєте, що там є веселка. Але це справді так. І у вашому житті вона незабаром з’явиться. Замість того, щоб дозволити так званим викликам зламати вас, прийміть цю гру. Зосередьтеся на тому, що ви можете зробити, щоб почуватися добре.

Козеріг

Ви переконали себе, що все працює не на вашу користь, що оточення настроєне проти вас. Тепер ви тримаєте оборону, але для чого? Зробіть собі ласку – відпустіть ці переконання. Це дозволить вам обдумати обставини, що склалися, з іншого погляду і відновити правосуддя.

Водолій

Справа в тому, що страх нас стримує. Він тримає нас прикутими до старих ситуацій, замість того, щоб дозволити нам рухатися життям, як ми хочемо. Добре, що у вас є вибір, Водолії. Ви готові пробудити дух свого внутрішнього я, щоб йти вперед та перемагати!

Риби

Відкиньте провину, сором, гнів та обурення. Досить ставити собі одне й те саме питання: «Чому це відбувається зі мною?» Натомість визнайте свою роль свідомого творця своєї долі. Визнайте, що все відбувається не з вами, а для вас. Що у вас є сила перетворити біль та переживання на солодкий еліксир, який сприяє вашому зростанню.

You cannot copy content of this page