Гороскоп на 12 лютого: день обіцяє бути приємним

Овен

Проблеми дня пов’язані з партнерами, чоловіком і вашими родичами.

Не засуджуйте, не гнівайтесь – подумайте, може ви робите щось не так?

До речі, не варто ділитися своїми сумнівами, підозрами, образами з малознайомими людьми.

Уникайте вчинків проти вашої волі. Не ризикуйте в дорозі.

Телець

День важкий: легко засмутитися, прийняти неправильне рішення.

І не хвилюйтеся, якщо справи підуть не так — збоїв і помилок навряд чи вдасться уникнути, тому нервування тільки погіршить ситуацію.

Будьте терпимішими до близьких і колег, уважніше до натяків і зауважень. Будьте уважнішими до свого здоров’я.

Близнюки

У неділю постарайтеся бути терплячими, навіть скромними (скажімо, дипломатичними) – тільки так ви зможете подолати поганий настрій, опір і скептицизм оточуючих.

Більша ймовірність виробничих і побутових травм, аварій, крадіжок.

Жінкам особливо слід уникати сварок з чоловіками – як малими, так і великими (сьогодні їх не звинувачують).

Рак

Сьогодні сміливим та імпульсивним краще залишитися вдома – тільки спокійні, філософськи налаштовані люди не зазнають проблем за кордоном на роботі.

На роботі утримайтеся від спілкування з інтриганами та скоромовками. І не будьте довірливими – ви не повинні ділитися своїми думками, як і своїми ідеями.

Постарайтеся добре виспатися.

Лев

Таємні вороги і заздрісники не дрімають, тому подумайте про те, що говорите, що обіцяєте. І намагайтеся не реагувати, які б провокації не були: нікому не погрожуйте і не лайте – все повернеться (на жаль, сьогоднішні помилки можуть бути дуже складними в майбутньому).

Також не заводьте в четвер нових знайомств – ні робочих, ні романтичних.

Діва

У цей вихідний не варто вирішувати проблеми, пов’язані з грошима, діяльністю або неблагополучними любовними стосунками. Вас можуть попросити завершити незавершену, прострочену роботу.

Однак не перестарайтеся, не перестарайтеся вгадувати все і всюди — буде ще гірше.

І уникайте суперечок з керівництвом. Невдалий час для інвестування, позичання або позичання грошей.

Терези

Цього дня ви можете бути занадто запальним, самовпевненим і допуститися помилок, які важко виправити. Краще не вирішуйте і не робіть нічого відповідального і не намагайтеся знайти вихід у ці дні.

Також уникайте порад сторонніх людей – оточуючі легко можуть ввести вас в оману.

Скорпіон

Це важкий час, коли можна швидко розчаруватися, впасти в депресію або просто бути обдуреним. Тому не лізьте в афери і особливо не займайтеся грошовими та майновими справами.

У цей складний час не варто нікуди поспішати, хапаючись за великі та відповідальні справи. Найкраще сидіти вдома.

Будьте уважнішими до передчуттів, прикмет навколишнього середовища, снів. Уникайте великих зібрань. Краще бережіть своє майно та здоров’я. Намагайтеся йти відпочивати раніше.

Стрілець

Неділя – не час випробовувати долю, ризикувати. Уникайте також безрозсудного ентузіазму, фанатичної віри в правильність власних чи чужих поглядів.

Не піддавайтеся впливу друзів і начальства, майте власну думку. Це правда, не вступайте в дискусію. У родині також не повинно бути суперечок.

Терпіння буде особливо важливим у спілкуванні зі співрозмовником – у цей час навіть одне «мальовниче» слово може змінити ситуацію.

Козеріг

Цього дня варто пам’ятати, що ви ще не господарі становища, тому намагайтеся спокійно і терпляче виконувати свої обов’язки, нікого не звинувачуйте, не тисніть, не повчайте – це викличе тільки протилежну реакцію.

Уникайте серйозних зобов’язань і відкладіть важливу розмову з керівництвом. Будьте уважнішими до свого здоров’я.

Бажано працювати вдома.

Водолій

Сьогодні не починайте нічого нового, нікому нічого не обіцяйте, а важливі ділові розмови та поїздки відкладіть.

Проаналізуйте накопичений досвід: ви можете усвідомити важливі (хоча і не обов’язково приємні) речі. Не ризикуйте нічим, особливо грошима та майном.

Це не час для романтичних побачень і знайомств. Можливі побоювання за дітей.

Риби

У цей день вам пощастить найменше (хоча сьогодні удача буде явно у всіх дефіцитом). День складний, тому ви будете схильні засмучуватися без причини (чого вам і хочеться, якщо для цього є причина).

Недобре давати гроші в борг, а тим більше вкладати їх. Це не вдалий час для того аби закохатися і для з’ясування любовних стосунків.

You cannot copy content of this page