Гороскоп на 14 березня: Овни готуйте валізки, вас чекає подорож, а Діви дослуховуйтесь порад

Овен

День приємного спілкування. Він підходить для відпочинку в компанії друзів чи романтичного побачення. Ви подобаєтеся людям, вчасно виявляєте ініціативу, підтримуєте добрі ідеї. Великі шанси знайти нових союзників чи зацікавити особу, яка вам симпатична. Вдало складаються невеликі поїздки, можна займатися підготовкою до подорожей за кордон.

Телець

Навколишні вимагають від вас багато чого, і ви працюєте, не покладаючи рук, щоб нікого не розчарувати. День виявляється досить стомлюючим, але плідним. Тельці однаково добре справляються із новими завданнями. День підходить для обміну досвідом, проведення майстер-класів.

Близнюки

День пов’язаний з марними надіями та невиправданими очікуваннями. Близнюкам здається, що настав той момент, коли до їхніх ніг повинні лягти всі скарби світу – але, ось біда, ніхто цих скарбів не несе. Доводиться розвивати бурхливу діяльність, щоб добитися хоч чогось, при цьому потрібно постаратися уникнути суєти, яка заважає зосередитись.

Рак

День не підходить для пошуку нових співробітників та ділових партнерів: люди, з якими ви сьогодні зустрічаєтеся, охоче діляться з вами своїми проблемами, але не поспішають вирішувати ваші. Зате можна з користю витратити гроші і отримати від цього задоволення – день начебто спеціально створений для шопінгу, всі покупки виявляються вдалими.

Лев

Цього дня вам доведеться зустрітися з неприємною особою, яка останнім часом неодноразово втручалася у ваші справи і плутала ваші карти. Така зустріч, звісно, не підніме настрій. Левам знадобиться чимало часу, щоб упоратися з роздратуванням і відновити душевну рівновагу.

Діва

Важко зосередитись на професійних справах. Багато представників знаку припускаються помилок у розрахунках, роблять промахи. На щастя, поряд є люди, які підкажуть, як виправити помилки. Ваше завдання – не пропустити хороші поради повз вуха. Навіть якщо обставини складаються не вдалим чином, вам вдається зберегти спокій і рівновагу, не дивно, що до вас часто звертаються за підтримкою.

Терези

Багато залежатиме від того, яку позицію ви займете по відношенню до оточуючих. Недоречні прояви егоїзму та самовдоволення, поблажливий тон у спілкуванні, ігнорування чужих проблем. Люди, з якими вас сьогодні зводить доля, відіграють важливу роль у вашому житті, і варто постаратися справити на них гарне враження.

Скорпіон

День не позбавлений проблем, але засмучуватись із цього приводу не варто, адже саме вирішуючи їх, ви проявите себе з кращого боку. З’являються нові шанувальники, люди, яким не вдається самостійно подолати труднощі, тягнуться до вас, сподіваючись отримати підтримку. Цей день добре підходить для будь-яких незвичайних занять, що вимагають хоробрості та винахідливості.

Стрілець

Сприятливий день для переговорів, спілкування з людьми, які ви хотіли б завоювати. Можна діяти так, як підказує серце, порушувати традиції, а часом правила етикету. Чим відкритіші і щиріші ви будете з близькими людьми, тим гармонійніше складатимуться стосунки.

Козеріг

Справ буде трохи більше, ніж ви очікували, але впоратися з усім вдасться швидко, і навіть залишиться час для відпочинку чи приємних, але марних занять. Настрій у вас хороший, ви щедро ділитеся позитивними емоціями з оточуючими – не дивно, що люди тягнуться до вас.

Водолій

Обставини дозволять справити приємне враження та продемонструвати свої вміння. Однак не варто форсувати події та домагатися негайної позитивної реакції від оточуючих. Не напрошуйтесь на компліменти, не варто турбуватися про те, що вас не помітили. У сприятливіший час ваші заслуги гідно оцінять.

Риби

Цей день порадує приємними сюрпризами та звістками, які піднімуть настрій. Однак не варто забувати про нещодавно виниклі проблеми, які, як і раніше, потребують вирішення. Ви повинні налаштуватися на серйозний лад, інакше неодмінно щось переплутаєте.

You cannot copy content of this page