Гороскоп на 14 липня: організуйте день так, щоб у вас залишилося більше часу на себе

Овен

Ви граєте в перетягування каната із своїм життям? Киньте мотузку і спитайте себе, чи є в цьому сенс? Чому ви хочете, щоб все було лише певним чином? Якщо це через те, що ви, можливо, завжди були тими, хто поступався, тоді нагадайте собі, що цей період закінчився. Внесіть зміни до свого життя, якщо відчуваєте необхідність.

Телець

Швидше за все, для вас, Тельці, це буде день спілкування – віртуально чи в реальному житті. Зверніться до близьких, запишіться на майстер-клас або допоможіть другу щось відремонтувати. Сьогодні ви будете налаштовані щиро та відчуєте, як ваше щастя вирує від усього, чого ви вже досягли, навіть якщо це було давно. Імовірні деякі несподівані, але щасливі події.

Близнюки

Ваш так званий банк пам’яті оновлюється. Певні види, звуки, запахи можуть викликати роздратування, як і певні імена, ситуації. Дозвольте собі відчути все, що впадає у вічі сьогодні. Коли на одязі з’являється пляма, ми її відмиваємо — те саме потрібно робити і з нашими спогадами.

Рак

Подбайте сьогодні про себе. Шукайте приховані благословення в недосконалості, не ігноруйте пропозиції допомоги. Спробуйте позбавитися своєї вродженої потреби все робити за вищим розрядом. Іноді речі не потребують виправлення чи доопрацювання, їх просто потрібно залишити як є.

Лев

Віра у свої мрії та свої навички – це прямий шлях до процвітання. Будьте поблажливі до себе, повністю відчуйте свої емоції та дозвольте їм текти без сорому. Озвучуйте свої думки, візуалізуйте. Зробіть так, щоб чаклунство відбулося.

Діва

Якщо ви хочете, щоб кожен день був святом, ви повинні позбавитися всього, що вас обтяжує. Зосередьтеся на тих речах, які приносять вам задоволення, не намагайтеся робити те, що вам нав’язують. Важливу роль у вашому житті грає і сім’я — не закривайтеся від родичів, а зробіть ваш зв’язок ще міцнішим.

Терези

Вам час відпочити, Терези. Зустріньтеся з друзями або проведіть час вдома за переглядом улюбленого фільму або читання нової книги. Вам не потрібно контролювати цей день. Нехай усе йде своєю чергою.

Скорпіон

Ви здатні створити життя своєї мрії. Так, це вимагатиме деяких зусиль з вашого боку. Але поки ви зайняті роботою на знос, пам’ятайте, що ви обов’язково дістанетеся до того місця, де маєте бути. Робіть крок за кроком з повною вірою у себе.

Стрілець

Чи є так багато речей, які запалюють вас, але ви занадто зайняті, щоб приділяти час важливим речам? І ви справді зайняті чи ви не знаєте, куди ви можете інвестувати свій час? Дозвольте собі трохи блищати, скинувши з плечей усю зайву роботу, якою себе навантажили. Зосередьтеся тільки на речах, до яких вас тягне.

Козеріг

Час трохи сповільнитися. Коли ви востаннє щось робили для себе? Ви знаходитесь на новому етапі свого життя, багато речей вам можуть бути незвичні. І це нормально. Настав ваш час. І вирішувати, як ви хочете рухатися вперед.

Водолій

Можливо, останнім часом ви відчували, що не у своїй тарілці. І це може показати вам деякі ключові речі у вашому житті — на що слід наголосити, а на що ні. Залишайтеся сильними своєї віри, продовжуйте робити те, що повинні.

Риби

Час пробачити кривдників. Подякуйте їм за досвід, який засвоїли. Спробуйте сьогодні вийти на велику дорогу та дозволити божественним силам допомогти вам подолати все, що зустрінеться на шляху. Хороші часи чекають на вас. І швидкість, з якою вони наступають, залежить від вашої здатності відпускати образи.

You cannot copy content of this page