Гороскоп
Гороскоп на 15 травня для всіх знаків Зодіаку: кому варто присвятити день рідним, а кому повернути борги

Гороскоп на 15 травня для всіх знаків Зодіаку: кому варто присвятити день рідним, а кому повернути борги

День ніби спеціально створений для статусу вихідного – це прекрасний день для наведення ладу.

Причому це стосується як моральної, так і фізичної сфер життя: можна – і треба – влаштовувати прибирання, позбавлятися речей, які давно вийшли з ужитку, дарувати домашніх тварин. Час також сприятливий для залагодження стосунків із близькими та коханими людьми – якщо, звісно, в цьому є потреба.

Овен

Можуть скластися сприятливі обставини для примирення з людиною, з якою – виключно з суб’єктивних причин – довелося посваритися: сьогодні вона охоче піде вам назустріч.

Телець

Надмірна емоційність не повинна вплинути на ваше спілкування з близькими – намагайтеся максимально стримувати себе, не допускаючи виразів та жартів, які можуть зачепити співрозмовника.

Близнюки

Якими би правильними не здавалися вам поради від вашого оточення – у тому числі й від рідних та близьких – намагайтеся, дослухаючись, жити все ж власним розумом.

Рак

Беручи до уваги вашу вразливість і недовірливість, зірки радять не спілкуватися з агресивно налаштованими людьми: через будь-яке вимовлене ними слово, про яке вони швидко забудуть, ви довго переживатимете.

Лев

Сьогодні – як, втім, і завжди – необхідно дотримуватися принципів здорового способу життя, і насамперед харчування: добре складений раціон позитивно позначиться не лише на фігурі, а й на настрої.

Діва

Час, сприятливий для людей, які займаються будь-яким видом творчості – як із професійного боку, так і в плані збільшення: їм щаститиме у всіх їхніх справах і починаннях.

Терези

Зірки рекомендують присвятити день своїм близьким – особливо дітям та літнім родичам: найімовірніше, ви давно не приділяли їм уваги, сьогодні ж можна буде виправити ситуацію.

Скорпіон

Покращити настрій, який цього дня коливатиметься від смутку до радості – і навпаки – можна за допомогою маленьких, але приємних подарунків, зроблених самим собі.

Стрілець

Що б ви сьогодні не робили, намагайтеся не поспішати – це найкращий спосіб все зіпсувати, втім, зволікати теж не варто – можна прогаяти сприятливий і рідкісний шанс.

Козоріг

Можна – і треба! – розпочати втілення в життя мрії, яка довго здавалася недосяжною: сьогодні обставини для цього складуться найсприятливішим чином.

Водолій

У відносинах із партнером може настати перезавантаження і, як наслідок, другий медовий місяць: важливо скористатися ним, щоб спрямувати спільне життя у щасливе русло.

Риби

День, коли бажано повертати борги: навіть якщо немає можливості віддати все, варто знайти можливість сплатити хоча б частину, інакше будуть порушені фінансові потоки, що йдуть до вас від Всесвіту.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page