Гороскоп на 15 жовтня для всіх знаків: на кого чекає везіння?

Овен

Ви легко засмучуєтеся через дрібні неприємності, будь-які невдачі приймаєте дуже близько до серця. Намагаєтеся йти на поступки, але вас все одно вважають не серйозною людиною, нездатним взяти до уваги бажання інших людей. Допомагаючи оточуючим, ви не чекаєте за це нагороди, але все ж таки засмучуєтеся, коли не отримуєте навіть формальної подяки.

Телець

Доведеться змиритися із втратами. Сьогодні у Тельців можуть виникнути труднощі у відносинах із діловими партнерами та близькими людьми, є ризик позбутися давніх союзників. Можливі конфлікти під час обговорення питань, що стосуються майнових та фінансових планів.

Близнюки

День спілкування – на жаль, не завжди бажаного та приємного. Багато часу забирають розмови з людьми, які вже неодноразово втручалися у ваші справи саме тоді, коли це було найменш бажаним. Можливо отримання повідомлень, важливість яких у перший момент не вдасться правильно оцінити.

Рак

Дуже хочеться з кимось боротися, але відповідного суперника не спостерігається. Якщо вам вдасться спрямувати енергію в мирне русло, результатів ви досягнете просто запаморочливих. Будьте обережнішими у спілкуванні з керівництвом та впливовими людьми, багато ваших висловлювань можуть викликати негативну реакцію. Ваші жарти, навіть невинні, ображають вразливих осіб.

Лев

День піднесе неприємні сюрпризи, можливе розчарування в людині, якій ви довіряли. Важко порозумітися з жінками, навіть найближчі з них підносять неприємні сюрпризи. Вам важко зосередитися, тому ви частіше звичайного робите помилки, особливо якщо справа стосується грошей.

Діва

Сьогодні вам буде непросто. Можуть виникати серйозні розбіжності на роботі та вдома, ви не виявляєте тієї гнучкості, на яку чекають від вас оточуючі. До того ж доводиться вирішувати чужі проблеми, вирішувати конфлікти, які виникли не з вашої вини. Чим більше ви намагаєтеся змінити ситуацію на краще, тим більше труднощів виникає.

Терези

Не позбавлений труднощів, але все ж таки переважно сприятливий день, особливо для тих, хто не боїться братися за справи заплутані та складні і не шкодує часу на освоєння нового, набуття корисних навичок. Вдається знайти людей, які не тільки допомагають справлятися з актуальними проблемами, але й стають прикладом для наслідування, щедро діляться своїм досвідом і піклуються про те, щоб уникнути неприємностей у майбутньому.

Скорпіон

Настав час приймати вірні рішення, втілювати у життя цікаві задуми. Поки ви створюєте базу для майбутніх успіхів, але, розуміючи важливість цього заняття, робите це з усією серйозністю. Будьте дуже обережні при оформленні документів, заповненні паперів – помилка, допущена сьогодні, може призвести до серйозних проблем у майбутньому.

Стрілець

Ви дуже самовпевнені. Треба сказати, що у першій половині дня це лише на користь – не сумніваючись у швидкій перемозі, ви рухаєтеся вперед, долаєте перепони, вирішуєте багато проблем. А ось з наближенням вечора стає ясно, що непогано було б реально оцінити свої сили, інакше вам доведеться нести непосильний тягар.

Козеріг

Спокійний день, який добре підходить для реалізації раніше складених планів. Вдається відокремити головне від другорядного, зосередитися на досягненні мети. На оточуючих ви майже не звертаєте уваги, хіба що дратуєтесь, коли вони відволікають вас від справ. Можливі дрібні сварки з колегами, сварки з близькими.

Водолій

День минає непогано. Ви дуже обережні, і тому вам вдається благополучно пройти підводне каміння і протистояти спокусам, які дуже численні. Можливе романтичне захоплення, яке стане для вас джерелом сильних емоцій – на жаль, не лише приємних, а й навпаки.

Риби

Дуже багато проблем у цей день вирішуються легше, ніж ви очікували, життя не скупиться на приємні сюрпризи. Можливі цікаві знайомства як ділового, та і романтичного характеру. Інтуїція дуже сильна, завдяки їй ви часто здогадуєтеся про підґрунтя багатьох подій, причини яких так і залишаються незрозумілими для оточуючих.

You cannot copy content of this page