Гороскоп на 16 березня: день для вирішення будь-яких питань, що стосуються навчання, роботи та бізнесу

Овен

Іноді представники цих знаків зодіаку надто нерішучі. Овни, ви постійно думаєте про наслідки, тому боїтеся жити так, як хочеться. Дозвольте собі ризикувати, інакше ніколи не зрушите з місця. Зараз найсприятливіший час для реалізації задуманого, не проґавте вдалий шанс.

Телець

При кожному новому знайомстві Тельці намагаються показати найкращу версію себе, у спілкуванні з людьми ви ніколи не показуєте свою справжню сторону. Звідки така невпевненість? Вічні маски лише стомлюють вас, а оточуючі відчувають обман та недовіру. Дозвольте собі бути собою і світ обернеться з нового боку.

Близнюки

Лінь, апатія та небажання щось змінювати. Ці відчуття не залишають вас ні на мить. Зараз ви розумієте, що піддалися течії життя, але річка подій забирає вас на дно. Варто терміново виходити із пригніченого стану, приділіть час хобі, прогуляйтеся з друзями, підіть у кіно.

Рак

Останній тиждень виявився дуже напруженим. Або ви терміново вирішили врятувати свій фінансовий стан від неминучого лиха, або виявилися на роботі незамінним. У будь-якому випадку робота забирає більшу частину життя і це неправильно. Зірки рекомендують взяти невелику відпустку, ненадовго забути про кар’єру та приділити час собі.

Лев

Іноді представники цього знаку зодіаку надто інфантильні. Щоразу, коли перед вами постає завдання, ви забиваєтеся в кут і приймаєте позицію не хочу, не буду. На жаль, від труднощів не втечеш. Доведеться стиснути зуби і кликати на допомогу дорослу та відповідальну версію себе. Ви обов’язково впораєтеся з невдачами.

Діва

Діви відчувають занепокоєння, ви постійно чекаєте на чергову пастку від життя. Однак усі складнощі ви викликаєте самі, коли налаштовуєтесь на негатив. Іноді потрібно відпустити турботи та просто насолоджуватися життям. Огляньтеся навколо і обов’язково знайдете щось чудове.

Терези

Останнім часом представники повітряної стихії нікому не довіряють. У кожному слові ви шукаєте обман, здається, що навіть у рідних людей криються недобрі наміри. Ця підозрілість обумовлена страхом бути відкинутим. Простіше бути холодним і байдужим, ніж зіткнутися із зрадою.

Скорпіон

Щоразу, коли Скорпіони намагаються сконцентруватися, їм щось заважає. Ви хочете всього і відразу, але не готові докладати зусиль для результату. Ось і виходить, що всі розпочаті справи кидаєте незакінченими. Такими темпами ще довго доведеться тупцювати на місці. Настав час вирішити, що потрібно вам насправді і що коштує витраченого часу.

Стрілець

Головний закон цього знаку зодіаку — Стрілець завжди правий. Прямо-таки завжди? Може, саме тому виникає багато конфліктів із оточуючими. Не можна постійно сперечатися, настав час навчитися слухати співрозмовників і дивитися на ситуацію під різними кутами. Тільки в цьому випадку ви зможете досягти гармонії із собою.

Козеріг

Козерогам так подобається бути в центрі уваги, слухати приємні компліменти та користуватися своєю чарівністю. Звідки таке відчайдушне бажання всім подобатися? Ви самі від цього нещасні. Постійні драми, інтриги та розслідування прикрашають життя, але також стомлюють, як вас, так і решту учасників.

Водолій

У представників цього знаку зодіаку стався справжній прорив. Йдеться про довгоочікуване підвищення або спадок, що звалився, від далекого родича. Ймовірно, подія пов’язана не з фінансами. Самотні Водолії можуть зустріти кохання всього життя, а серце якого вже зайняте — дізнатися про поповнення в сімействі.

Риби

Про доброзичливість представників даного знаку, вже давно ходять легенди. Навіть серед ночі вони готові прокинутися і помчати на допомогу товаришеві. Ви так звикли вирішувати чужі проблеми, що геть-чисто забули про свої. Може так воно й планувалося? Доведеться згадати і особисті інтереси, щоб стати другорядним персонажем власної казки.

You cannot copy content of this page