Гороскоп на 16 лютого: Раків чекає сприятливий день, а Рибам втрати

Овен

Значну частину дня буде присвячено домашнім справам. Вам подобається наводити лад, робити своє житло більш затишним та комфортним. Правда, близькі не завжди поділяють ваш ентузіазм, але і без їхньої допомоги ви справляєтеся з усім, за що беретеся.

Телець

Події цього дня вас потішать. У справах, за які ви беретеся, легко досягти успіху, причому ви справляєтеся з ними самостійно, ні до кого не звертаючись за допомогою. Сприятливий день для зустрічей із друзями дитинства, колишніми однокласниками та однокурсниками – ви не тільки добре проведете час, а й отримаєте цікаві пропозиції.

Близнюки

Ви частіше звичайного робите дурні помилки, припускаєте прикрі промахи. Небажано розпочинати підприємницьку діяльність, укладати угоди, витрачати великі суми. Ви намагаєтеся зміцнити свої професійні позиції, але ні до чого хорошого ваші спроби не призводять. Дуже важко порозумітися з впливовими людьми, ви з багатьма сваритеся через дрібниці.

Рак

Сприятливий день для творчої діяльності, ви блискуче справляєтеся з вирішенням нестандартних завдань, приймаєте правильні рішення, навіть якщо інформації у вас мало, і втілюєте їх у життя оригінальним та дивовижним. Зосередитись на рутинній роботі, яка потребує уваги до деталей, буде важче.

Лев

Цього дня бажано утриматися від будь-яких публічних виступів, а також контактів із керівництвом та впливовими людьми. Вам може здаватися, що для прогресу у справах необхідний прояв ініціативи, але це не так.

Діва

Протягом цього дня за вплив на вас боротимуться негативні та позитивні тенденції, тож досягти рівноваги буде нелегко. Ви відчуваєте, що досягти поставленої мети буде нелегко, проте не збираєтеся здаватися. У вас є шанс здобути гору над давнім ворогом, але на зміну йому прийде два, а то й три нових.

Терези

Лише небагатьом представникам знаку вдасться зберегти спокій, надто вже нестабільний у цей день емоційний фон. Терези схильні сумніватися у всьому, переживати з будь-якого приводу, ускладнювати навіть найпростіші речі.

Скорпіон

День підносить приємні сюрпризи, радує успіхами та досягненнями, на які ви раніше навіть не розраховували. Від вас не потрібні ні титанічні зусилля, ні трудові подвиги, події самі по собі будуть складатися так, як вам потрібно. Тож просто користуйтесь усіма сприятливими моментами цього дня.

Стрілець

Підвищена емоційна сприйнятливість, це може заважати в роботі, спричиняти проблеми у спілкуванні з колегами та керівництвом. Ви дуже яскраво реагуєте на будь-яку критику, серйозно засмучуєтеся, якщо хтось недооцінює вашу роботу.

Козеріг

На вас чекає приємний день. Серйозних проблем не виникає, з дрібними труднощами та вирішенням поточних завдань ви справляєтеся без зусиль, з’являється можливість приємно провести час, повеселитися в компанії друзів. Можливі нові знайомства, на деяких Козерогів чекає кохання з першого погляду.

Водолій

Не беріться за нові справи, поки не доведете до кінця розпочате раніше, тільки в цьому випадку вдасться уникнути хаосу і плутанини. Взагалі, організованість і самодисципліна сьогодні абсолютно необхідні, щоб уникнути втрат і досягти успіху. А ось політ фантазії, творчий підхід до справ та оригінальність суджень не відіграють такої вже важливої ролі, і їх можна відкласти до сприятливішого моменту.

Риби

Ви можете втратити те, чим дуже дорожите – і через власне небажання змиритися з реальним станом речей. Сьогодні зірки нагадують вам, що ви хоч здатні дуже багато, але, на жаль, не на все. Змиріться з цим, і вам не доведеться вчитися на своїх помилках.

You cannot copy content of this page