Гороскоп на 17 березня: навколо панує негативна обстановка, деякі люди діють у корисливих цілях

Овен

Представники цього знаку зодіаку незабаром отримають привабливу пропозицію, відмовлятися від якої небажано. Щоправда, важливо визначити, який саме шанс сприятиме успіху, щоб вчасно схопитися за довгоочікувану нагоду. Уважно придивіться до оточення і не бійтеся погоджуватися на різні авантюри. Можливо, найближчим часом вирішиться ваше майбутнє.

Телець

Якщо здається, що протилежна стать не цікавиться вами, то це не говорить про вашу непривабливість чи невдачливість. Ймовірно, скутість і незручність — ось що відштовхує потенційних партнерів. Чому ви почуваєтеся гірше за інших? Оновіть гардероб, зробіть нову зачіску або запишіться до спортзалу. Зовнішні зміни допоможуть досягти внутрішнього балансу.

Близнюки

Іноді Близнюки замикаються в собі та обростають щільним панциром, розкрити який не під силу навіть їм самим. Ви боїтеся вірити оточуючим і залишаєтесь наодинці зі своїми труднощами. Подібні випади можуть призвести до повної самотності. Ви самі розумієте, що не хочете такого життя. Зірки рекомендують перебороти себе та звернутися за підтримкою до тих, хто вас любить.

Рак

Представники водної стихії, як ніколи, відчувають свою внутрішню силу. Вам хочеться мислити, робити, творити. Ще ніколи натхнення не підбиралося так близько. Зірки рекомендують не втрачати цей момент, вичавити з нього якнайбільше. Головне не опускати руки, якщо щось піде за планом.

Лев

Леви відрізняються своєю гордовитістю та лідерством, навіть найближчі не знають їх Ахіллесову п’яту. Щоправда, дехто все-таки здатний зламати вогняних чемпіонів — вони самі. Особливо, коли зазнають своїх слабкостей.

Діва

Представники цього знаку зодіаку хочуть бути ідеальними у всіх сферах життя. Те саме стосується й оточення, якщо бути добрим — то одразу для всіх. Щоправда, догодити кожній людині не вдасться. Хтось все одно залишиться незадоволеним і не варто робити з цього проблему. Головне подобатися самим собі, а решта вже не ваша турбота.

Терези

Терези часто незадоволені собою, постійно носять тягар провини на плечах. Іноді приходять думки, що ви псуєте все, чого торкаєтеся. Звідки ці комплекси? Ймовірно через минулі невдачі. Також в оточенні з’явився той, хто вас недолюблює. Можливо, ця людина вселяє невпевненість. Постарайтеся якнайменше слухати чужі поради.

Скорпіони

Представники водної стихії забагато вимагають від людей. Ви ніби впевнені, що планета крутиться довкола вас. Навколишні дуже незадоволені таким ставленням. Може, слід переглянути погляди? Варто навчитися доброті та терпимості, щоб досягти щастя та гармонії з цим світом. Зірки рекомендують почати з добрих вчинків.

Стрілець

Стрільці втратили пильність, а недоброзичливці мають намір скористатися їхньою великодушністю. Вам варто звернути увагу на пропозиції, що надходять від малознайомих особистостей. Не підписуйте важливих документів і не погоджуйтесь на сумнівні угоди. Не можна дати себе обдурити.

Козеріг

Зараз Козероги безтурботно насолоджуються життям, але щось у глибині свідомості щодня нагадує про їхню провину. Ви поглинуті докорами сумління і не можете знайти прощення. Зірки рекомендують скоріше виправити ситуацію, ймовірно, вибачитись перед тими, кому ви колись завдали багато образ.

Водолій

Сум і зневіра захопили Водоліїв з головою. Все навколо відчувається таким неживим та порожнім, нічого не хочеться. З цієї хандри потрібно виходити, інакше це перетвориться у справжню проблему. Прогуляйтеся з друзями, підіть у кіно чи проведіть час із сім’єю. Слід відпочити від одноманітності.

Риби

У представників цього знаку зодіаку настав час романтики. Протилежна стать тягнеться до вас, наче магніт. Тільки ви чомусь тікаєте від приємної уваги. Звідки ця скутість? Щоб знайти своє щастя, доведеться вийти із зони комфорту. Якщо друга половинка у вас вже є, слід провести час з нею.

You cannot copy content of this page