Гороскоп на 17 лютого: сприятливий день для обговорення будь-яких важливих питань

Овен

Якщо у вас є великі плани, не поспішайте приступати до їх реалізації, відкладіть початок активних дій щонайменше до полудня. У наступні години можна обговорити з керівництвом питання щодо вашого кар’єрного росту, можливо, перед вами відкриються нові перспективи.

Телець

На роботі справи йдуть дуже добре. День сприятливий у тому, щоб проявити себе. Добре виконані обов’язки та доручення допоможуть досягти підвищення по службі або збільшення заробітної плати.

Близнюки

Цього дня чужі справи цікавлять вас більше, ніж власні, ви берете активну участь у житті суспільства, берете участь в організації благодійних, політичних та світських заходів. Багатьом Близнюкам цей день дає шанс внести зміни до свого способу життя, реалізувати якісь давні задуми, які останнім часом стали здаватися вам марними мріями.

Рак

У вас є шанс досягти великих успіхів у справі, яка потребує участі кількох людей. Вдасться не тільки знайти однодумців, а й зацікавити їх настільки, що вони допомагатимуть вам абсолютно безкорисливо. Деяким Ракам для цього доведеться пустити в хід особисту чарівність.

Лев

Усі найважливіші справи постарайтеся закінчити у першій половині дня, на цей же час бажано призначити будь-які значущі для вас зустрічі. У вас не буде жодної вільної хвилини – але пізніше ділова активність піде на спад і ви зможете відновити сили.

Діва

Уникайте будь-яких ризикованих починань – у цей день ймовірність того, що вам пощастить, мінімальна. Висока ймовірність помилок у бізнесі. Небажано приймати важливі рішення самостійно, рекомендується порадитися з людиною, якій ви довіряєте.

Терези

Вдалий день, який підходить і для завершення розпочатих справ, і для початку нових. Ви енергійні і не хочете сидіти, склавши руки, охоче присвячуєте свій час заняттям, які потребують творчого підходу, сміливо ухвалюєте нестандартні рішення. Можна виявляти ініціативу у особистих відносинах, зав’язувати нові знайомства.

Скорпіон

Куди ви поспішаєте? Ви зможете відповісти на це питання, але факт залишається фактом, вам хочеться діяти дуже швидко, і ви зовсім забуваєте про обережність. Пригальмуйте, проаналізуйте ситуацію, висновки будуть несподіваними.

Стрілець

Цей день добре використовуватиме врегулювання давніх конфліктів, є шанс знайти компроміси, про саму можливість якого ви раніше не здогадувалися. Крім того, день чудово підходить для пошуку нестандартних рішень та залучення на свій бік людей, які раніше підтримували ваших конкурентів.

Козеріг

Засмучують дрібні непорозуміння, ви близько до серця приймаєте будь-які труднощі, дуже засмучуєтеся через дрібниці. Близькі намагаються підняти вам настрій, але виходить це не дуже добре, часом їх старання вас лише дратують. Можливі невеликі фінансові втрати.

Водолій

Головна помилка цього дня – ваше небажання зважати на думку інших людей, прислухатися до порад та рекомендацій. Ви хочете вчинити по-своєму, і мало замислюєтеся про те, до чого така позиція може привести. А наслідки її, тим часом, можуть бути дуже неприємними.

Риби

З’являються нові цікаві ідеї, ви знаходите безліч способів приємно провести час. Є шанс втілити у життя якісь давні задуми, швидко вирішити проблеми, над якими ви та ваші близькі довго ламали голову. Сприятливий день для різноманітних творчих дослідів.

You cannot copy content of this page