Гороскоп на 17 травня: на Близнюків чекають зміни у житті, а Стрільців очікує сюрприз

Овен

Все, про що ви просили, станеться з вами незабаром. Замість того щоб братися за все поодинці, попросіть допомоги у близьких або будьте готові прийняти її, якщо вона вже надходить. Будь-які ситуації чи конфлікти у відносинах буде вирішено мирним шляхом.

Телець

Замість того, щоб зосереджуватися на найгірших сценаріях, спробуйте запитати себе сьогодні, яку користь можна отримати з ситуації, що склалася. І ось вам ваша тема на день: кожне вимовлене слово стає молитвою, а кожна молитва — твердженням, яке дає життя вашому внутрішньому світу і мріям. Отже, сьогодні дозвольте своєму серцю все обміркувати, а голові вирушити у коротку творчу відпустку.

Близнюки

Можливо, ви доклали чимало зусиль, щоб зрозуміти, що потрібно змінити в житті. І повірте, вони незабаром виправдані. Побоювання з приводу вашого майбутнього можуть бути обґрунтованими з емоційної точки зору для вас, але не матимуть жодної влади над вашим життям. Подивіться на речі з погляду цікавості. Тоді ви помітите, як усі тяжкі думки зникають. Говоріть «так», коли хочете, але при цьому тактовно говоріть «ні», коли виникне потреба.

Рак

Чи готові ви зараз проявити себе повною мірою? Попросіть наставників допомогти вам розкрити свій потенціал. І довіряйте знакам, які посилає вам Всесвіт. Ваша наддержава – це ваша відданість усьому, що ви робите. При цьому не забувайте ставитися до себе поблажливо та діяти у комфортному темпі.

Лев

Замість того, щоб намагатися довести свою правоту, цього разу спробуйте дозволити собі бути неправильно зрозумілими. Витративши деякий час на те, щоб обміркувати ситуацію, ви зможете прозріти і знайти свій правдивий шлях. Однак якщо ви взяли на себе зобов’язання перед чимось, виконуйте цю роботу з честю. Це тільки змусить вас відчути певне почуття гордості за виконання своїх зобов’язань.

Діва

Послабити свою владу над чимось чи кимось може бути непросто. Але це буде корисно для вашого спокою. Це дозволить вам задіяти своє найсильніше “я”. Говоріть сьогодні про свої почуття, а не проковтуйте їх.

Терези

У вас є потенціал допомогти змінити обставини, що склалися проти вас, але для цього вам потрібно набратися сміливості і піти на ризики. Вірте в себе, Терези. Ви гідні любові та захоплення, і незабаром ви їх отримаєте.

Скорпіон

Всім час від часу потрібні обійми, і ви не виняток. Іноді нам потрібно бути абсолютно не стимульованими зовнішніми факторами, щоб зрозуміти, що могло б покращити та збагатити наше життя. І сьогоднішній день — гарна відправна точка для цього. Зараз саме час почати скидати із себе зайвий вантаж.

Стрілець

Відверті розмови швидше принесуть вам ясність та завершеність у будь-яких ситуаціях. Працюйте у цьому напрямі сьогодні. При цьому затято відстоюйте те, що здається вам правильним. Звільніться від того, що вас обтяжує. Незабаром на вас чекає приємний сюрприз.

Козеріг

Коли ви знаходите час, щоб насолодитися навіть невеликими благами у своєму житті, ви не тільки більше цінуєте речі, але й починаєте не брати до уваги дрібні проблеми, які не вимагають вашої уваги. Любов до життя допомагає вам позбутися тягаря турбот і переживань. Робіть крок за кроком, щоб збільшити потік благословень та життєвої сили.

Водолій

Чим більше ви поділяєтеся, тим більше отримуєте. Це закон Всесвіту, Водолії. Прийміть цю пораду до уваги сьогодні. Люди та відносини, які мають для вас значення, не покинуть вас, незважаючи на будь-які короткочасні потрясіння. Не забувайте їм дякувати за підтримку.

Риби

Скажіть «так» життю та сміху, Риби! Сьогодні вас підштовхуватимуть до цієї певні події. Дозвольте вашому творчому початку розгулятися, робіть сьогодні лише те, що хочете. Мінімум роботи – більше відпочинку, якщо, звісно, є така можливість.

You cannot copy content of this page