Гороскоп на 18 квітня: будьте обережнішими із словами, краще помовчати ніж наговорити лишнього

Овни

Можна полінуватися, бо всі важливі справи сьогодні застопоряться на перших хвилинах. Тому сміливо пересувайте всі завдання на п’ятницю, а сьогодні відпочиньте на повну котушку. Тільки будьте обережнішими зі словами — кожне з них може призвести до суперечки. А там і до конфлікту рукою подати. Але не варто сидіти вдома – вибирайтеся на природу або організуйте маленьку подорож.

Тельці

Варто бути обережніше, спілкуючись, кожне слово може мати наслідки. Хтось може негативно зреагувати і конфлікт утворюється на порожньому місці. Конкурувати з кимось за місце під сонцем — не найкраща ідея, адже успіх сьогодні точно не на вашому боці. Але зірки не говорять сидіти вдома – йдіть на природу, зустрічайтеся з друзями або займіться хобі. Насолоджуйтесь цим днем.

Близнюки

Більшість справ сьогодні не дадуть результату, і, швидше за все, ви витратите багато часу марно. Тільки ввечері буде шанс проявити себе та заслужити нагороду. Але це не говорить про те, що треба сидіти на одному місці. Обов’язково активуйте – прогуляйтеся парком, зустрітися з друзями, попрацюйте. Варто насолодитися кожною хвилиною дня.

Раки

Хтось у цей день ставитиме вам палиці в колеса. Отже, доведеться рухатися назустріч своїй меті не так швидко, крок за кроком. Незважаючи на це, сьогодні вам круто везтиме. Скористайтеся цим — розмовляйте з тими людьми, від яких чекаєте підтримки і обов’язково беріться за нездійсненні місії — ви зможете.

Леви

Не найкращий день, щоб базікати ліворуч і праворуч. Кожне слово в цей день матиме наслідки, тому подумайте кілька разів, перш ніж щось сказати. Можливо, ви зіткнетеся зі справами, які буде складно зрушити з точки. А в час, що залишився, займайтеся тим, що приносить вам масу задоволення.

Діви

Кожне слово сьогодні може обернутися суперечкою чи скандалом. Отже, кілька разів подумайте, перш ніж щось говорити. А краще віч-на-віч із собою займатися важливими справами, не відволікаючись на розмови. Внутрішній голос стане вашим навігатором у справах, так що слухайте його частіше — не помилитеся. А ось ідеї, що прийдуть у вашу голову сьогодні, варто записувати, щоб не забути — вони дадуть вам удачу.

Терези

Важливо кожне слово – сьогодні воно може як привернути до вас співрозмовника, так і відвернути. Тому подумайте кілька разів, перш ніж щось сказати. Виходити з дому в цей день теж не рекомендується — зовні на вас чекають проблеми та неприємності. Краще проведіть цей день віч-на-віч з близькими — поговоріть про сьогодення та майбутнє, підніміть один одному настрій.

Скорпіони

Варто більше мовчати — кожне слово матиме наслідки. А про дії ми навіть не говоримо. Так що кілька разів подумайте, перш ніж щось сказати чи зробити. Ви обожнюєте увагу, але зараз воно може відгукнутися вам, тому зірки радять піти убік і спостерігати за всім із «укриття». Справи приноситимуть внутрішнє задоволення — головне, щоб вони були цікавими для вас.

Стрільці

Цей день варто присвятити собі коханому. Займайтеся тим, що вам подобається і в жодному разі не беріться за важливі справи, які не приносять радості. Зараз вони зупиниться на перших хвилинах, і ви тільки втратите час. Гуляти по магазинах може бути приємно, але шкідливо можете значно витратитися. А в майбутньому гроші вам знадобляться.

Козероги

Подумайте кілька разів, перш ніж з кимось заговорити — сьогодні кожен діалог може закінчитися суперечкою або ще гірше — конфліктом. Тож більше мовчіть і займайтеся справами. Щоб добитися свого, доведеться чимось пожертвувати — це буде помітна «плата», але воно точно стоїть. Стартувати в чомусь погана ідея. Ваша справа зупиниться на перших хвилинах.

Водолії

Всесвіт обмежує вас з усіх боків, і дуже складно розгорнути свої плани, показати, на що ви дійсно здатні. Шукайте обхідні шляхи – вони точно будуть. Наполегливо йдіть вперед за своїми цілями – ви зрештою досягнете свого, але доведеться попітніти. Кожен здатний з вами посперечатися – будьте мудрішими і відходьте убік, зберігайте свої нервові клітини.

Риби

Не варто бігти за своєю метою з усіх ніг — можна забутись про конкурентів чи припуститися помилки. Найкращий варіант – просуватися крок за кроком усвідомлено, прораховуючи все. Досить сидіти вдома – цей день варто провести на природі чи там, де буде галасливо та цікаво. А перед сном корисно подумати про наступний день вам не зашкодить міцний план.

You cannot copy content of this page