Гороскоп на 18 липня за картами Таро для всіх знаків зодіаку: будьте уважні та звертайте увагу на знаки, які приходять до вас від Всесвіту.

Гороскоп на 18 липня за картами Таро для всіх знаків зодіаку: будьте уважні та звертайте увагу на знаки, які приходять до вас від Всесвіту.

ОВЕН – Десятка кубків

Сьогодні у вас настане момент радості та хвилювання. Це може бути результатом успішно завершеної роботи або зустрічі з цікавими людьми. Можливо, ви виявите нове кохання чи дружбу. Зверніть увагу, куди доля вас приведе в цей день, можливо, це місце стане вашим будинком на довгий час.

ТЕЛЕЦЬ – Паж денаріїв

Для Тельця – карта Пажа Денаріїв вказує на початок матеріального підприємства. Ви можете розпочати фізичну працю або розпочати проект, пов’язаний з садівництвом, харчуванням, дієтою або фізичною активністю.

БЛИЗНЮКИ – Дама мечів

Для Близнюків – карта Дами мечів передбачає можливість виконати фантастичний трюк. Якщо ви раніше відчували себе обмеженими чи залежними від когось чи чогось, зараз у вас є можливість прийняти правильне рішення і назавжди позбавитися цих обмежень.

РАК – Двійка кубків

Сьогодні день буде пронизаний глибокою симпатією, любов’ю, душевним контактом чи примиренням.

Відкрийте свої внутрішні антени для ухвалення – можливо, вам знову вдасться закохатися. Якщо у вас вже є особлива людина, ви зможете пережити нову хвилю вашого кохання.

ЛЕВ – Паж жезлів

Для Лева – карта Пажа жезлів означає новий початок у справах чи проектах. Можливо, на роботі з’явиться захоплююча можливість, або в особистому житті на вас чекає цікава зустріч, з якої може виникнути іскра, що перетворюється на полум’я.

ДІВА – Дама денаріїв

Для Діви – карта Дами денаріїв говорить про те, що сьогодні не варто слухати нікого і не дозволяти будь-кому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно продовжуйте робити те, що ви запланували раніше. Ви знаєте, що гарне вино зріє роками.

ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів

Сьогодні на вас чекає день, повний пристрастей. Ваш бурхливий темперамент може проявитися, і вам захочеться зробити все одночасно, або ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть розгорятися до краю.

Навіть якщо це просто шум через дрібниці, ви можете дати волю своїм почуттям і діяти за велінням серця.

СКОРПІОН – Четвірка кубків

Для Скорпіона – карта Четвірки кубків вказує на можливе розчарування у житті. Будьте уважні до свого настрою. Навіть незначна дрібниця може викликати у вас образу, занепокоєння або навіть фізичні неприємності. І навіть якщо у вас є справжня причина для горя, не занурюйтесь надто глибоко у свій смуток.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денаріїв

Для Стрільця – карта Четвірки денаріїв вказує на вашу рішучість перемогти, але вам не вистачає сил та навичок для досягнення успіху. Ви надто зосереджені на чомусь, що фактично заважає вам здійснити ваші плани, тому найімовірніше результат буде протилежним від того, що ви хотіли досягти.

КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів

Сьогодні вам доведеться довести свою майстерність, тому важливо бути в добрій формі. Це може бути іспит, випробування чи ситуація, яку не можна уникнути. Незалежно від того, це змагання з конкурентами, протиборство думок чи психологічне змагання з близькою людиною, вам потрібно відразу взяти ініціативу і довести, що ви все ще на висоті.

ВОДОЛІЙ – Король кубків

Для Водолія – карта Короля кубків говорить про необхідність усвідомлено керувати своїми емоціями та дозволити їм висловитись. Не приховуйте своїх почуттів, але намагайтеся показати іншій людині, як сильно ви її любите, яка проблема вас турбує чи яка справа вас найбільше турбує.

РИБИ – Туз денаріїв

Для Риб – карта Туза Денаріїв вказує на можливість ловити момент удачі. Виберіть те, що може стати в нагоді у здійсненні ваших довгострокових планів, особливо в галузі роботи та інвестицій. Сьогодні ви можете закласти основу для довгострокового проекту, про який ви так довго мріяли.

You cannot copy content of this page