Гороскоп на 19 серпня: Все виходитиме, справи будуть йти згідно з планом

Овен 

Настав час візуалізувати новий світ. Енергія Місяця, ймовірно, принесе у ваше життя безліч нових можливостей. Говоріть “так” частіше, ніж “ні”, особливо якщо пропозиція обіцяє підтримати ваше бачення змін.

Телець

Це час для поглиблення вашого зв’язку як з вашою другою половинкою, якщо вона є, так і сім’єю. Як давно ви проводили з ними час? І наскільки якісно? Абстрагуйтеся від усіх проблем, які могли на вас навалитися хоча б на день. Займіться тим, що приносить вам радість.

Близнюки

Життя завжди надає нам чудову можливість зростати, трансформуватися, проявляти себе. Здатність сказати «так» і більше ризикувати визначає перебіг нашого життя. Ви маєте все необхідне, щоб порушити власні правила. Не всі навколо вас можуть схвалити рішення, які ви повинні прийняти. Сприймайте це як знак того, що ви робите все правильно!

Рак

Присвятіть свій час та енергію тому, що допомагає вам зростати та розвиватися розумово, емоційно та духовно. Не забувайте оточувати себе тими, хто підтримує ваше бачення життя. Ви довгий час йшли на компроміси, тепер достатньо. Вчиняйте так, як буде зручно саме вам.

Лев

Ви готові зробити крок у нову реальність! Повірте, Леви, божественні сили вступають у змову, щоб втілити в життя те, що ви завжди мріяли. Ваша частина угоди: думати масштабно, ризикувати та виконувати необхідну роботу.

Діва

Ви багато чого пережили за останній час. Але все позаду, Діви. Тепер настав час перетворювати гіркоту минулого на мудрість. Ваша здатність іти життям з відкритим серцем — ваша сила.

Терези

Ми не завжди можемо поділити наш досвід на акуратні маленькі категорії. Примиріться з непривабливістю, «липкістю» і всім, що може відбуватися у вашому житті. Менше питань – більше дій. Пам’ятайте, що майбутнє формується тепер.

Скорпіон

Будьте оптимістичнішими, Скорпіони. Натягнута посмішка – погано. Вона має з’являтися на вашому обличчі природним чином. Звільніть себе від ідеї досконалості. Нам усім дозволено зробити кілька помилок і це те, що робить людський досвід таким цінним.

Стрілець

Час трохи сповільнитися і насолоджуватися прекрасними речами, Стрільці. Возз’єднатися з тими, хто нагадує вам, що будинок це почуття, а не просто місце. Не виключено, що у ваше життя повернуться старі друзі. Спогади про «добрі часи» можуть стати головною темою майбутніх днів.

Козеріг

Цикли творення та цикли руйнування відбуваються одночасно. Вчіться приймати все і нічого не відкидати. Повірте, що скоро ви оглянетеся на цей час із піснею в серці та гордістю в очах.

Водолій

Іноді сказати «ні» тому, що не збігається з вашими вібраціями, значить звільнити місце для нової можливості, яка просуне вас у напрямку зростання. Не бійтеся відмовляти комусь у будь-яких ситуаціях. Вчиняйте так, як буде зручно вам.

Риби

Всесвіт закликає вас переглянути своє ставлення до обов’язків. Ви берете на себе дедалі більше, але чому? Не варто звалювати на плечі так багато. Риби, не соромтеся просити допомоги у близьких. Тим більше, що вони вам самі її пропонують.

You cannot copy content of this page