Гороскоп на 2,3,4 березня: настає час справжнього успіху

Овен

У четвер, 2 березня, вранці постарайтеся встигнути зробити якомога більше справ, особливо пов’язаних з діяльністю. Ділові пропозиції ранку корисні і варті того, щоб їх прийняти, починаючи з середи, робочі справи дещо застопоряться.

Тому не плануйте в ці дні складних справ, не робіть нічого нового чи маловідомого. Правда, це буде сприятливий час для відновлення зробленого раніше або вирішення проблем, пов’язаних зі зміною місця проживання.

Вас чекають чудові дні – ви відчуєте піднесення. Це час любовних чудес, коли здійснюються мрії. Четвер чудово підходить для вирішення надзвичайно важливих ділових справ, підходить для довгострокових трудових контрактів.

Телець

Ваші потреби зростають, і ці три дні – чудова нагода їх задовольнити! В перші дні березня можуть початися деякі зміни, пов’язані з вашою діяльністю. Відкриються нові можливості, які потім (з кінця весни) ще довго будуть приносити добро.

Це будуть унікальні дні, коли все супроводжується успіхом і можна все зробити, з усіма зустрітися, про все домовитися. Що ж, це спокійний, інтровертний час, ідеальний для спокійного сімейного відпочинку.

Четвер надзвичайно сприятливий, підходить для найважливіших рішень – як у діяльності, так і в сердечних справах. У цей день ви будете надзвичайно чарівні, розігрієте емоції, тому можлива незапланована романтична пригода.

Близнюки

Чудовий час: ви повернете гарне почуття гумору і досить швидко розберетеся з відкладеними справами, зрушите з місця справи, які остаточно застрягли. Правда, у четвер у другій половині дня не варто займатися важливими справами або брати якісь зобов’язання.

Дні надзвичайно сприятливі для вирішення питання заробітку, пошуку нового джерела доходу. Вечір п’ятниці та вихідні обіцяють масу веселих вражень, цікавих нових знайомств, особливо самотнім не варто сидіти вдома. Спілкуйтеся, дружіть – це час для перспективних знайомств.

Рак

Четвер – час пасивний, тому не варто перестаратися у вирішенні робочих питань. З п’ятниці починається активний час, коли вистачить сил, удачі та натхнення. Боротьба за визнання в дії. Вихідні багато в чому корисні – доля буде щедрою.

Ці дні допоможуть зрозуміти, чим зайнятися, що робити, щоб стати щасливим. До речі, у неділю ввечері, вранці понеділка наступного тижня будьте уважнішими до своїх думок і слів – це доленосний час повного місяця, коли важливий позитивний настрій.

Іншими словами, посієш вітер – пожнеш бурю. Якщо ви хочете, щоб ваші стосунки з близькими залишалися гармонійними, намагайтеся думати тільки про добро. Слова також мають бути гранично продуманими, зваженими, шанобливими.

Лев

Не плануйте цього тижня багато справ – у вас не вистачить сил і часу. Хіба що ранок четверга підійде для більш важливих справ, відповідальних робочих зустрічей. П’ятниця – час спокою, коли марно витрачати сили.

З вечора п’ятниці оживеш – буде щасливий час: станеш найголовнішим. Ти зрозумієш, що ти найпотрібніший і найулюбленіший! Вдалий початок наступного тижня для втілення важливих ідей. Прийміть пропозиції діяльності, які ви отримуєте.

Діва

Ранок четверга – чудовий час для вирішення важливих питань роботи та кар’єри – зробіть сміливий і важливий крок. З цього дня на п’ятницю чудова нагода надолужити втрачені хороші можливості – можна ризикнути.

На вихідних заспокоїшся. Це надзвичайно романтичні дні, які варто присвятити собі (і вашій другій половинці) насолоді, ледачому відпочинку. У вихідні ви станете енергійними (іноді войовничими). Це буде чудовий день, щоб взятися за важливу, відповідальну роботу, почати щось нове, важливе.

Терези

З четверга для вас буде дуже сприятливий час пожинати великі плоди багаторічних зусиль. Важлива для вас справа вийде з полегшенням. Друга половина дня дивна, ранок – багато надій, ви будете кмітливі, вас чекає успіх у спілкуванні, ви можете пережити цікаві враження, дізнатися інтригуючі речі, але це оманливий час, коли ви побачите те, що ви хочете бачити, а не те, що є.

З другої половини п’ятниці сприятливий час для ризикованих задумів. У вихідні можуть виникнути цікаві ідеї щодо того, як змінити діяльність, яка не приносить задоволення, стосунки з колегами по роботі, керівництвом, а також родичами та коханими.

Скорпіон

Не все буде так красиво, як хочеться. Не обманюйте себе, особливо коли ви закохані. Початок весни буде оманливим, невідповідним не тільки для романтичного знайомства чи з’ясування стосунків, а й для вирішення важливої ​​ділової справи.

Четвер і п’ятниця більш сприятливі для пошуку додаткового заробітку або нової роботи, переговорів з роботодавцем і домовленостей. Правда, середина наступного тижня буде для цього ще кращою. З четверга доречно буде розпочати курс оздоровлення чи лікування, ремонту житла.

Субота надзвичайно сприятлива для романтичних побачень і знайомств – вони будуть багатообіцяючими. Понеділок підходить для вирішення ризикованих фінансових справ.

Стрілець

Для більш важливих справ більш сприятливий ранок четверга і надзвичайно корисний наступний понеділок. Починаючи з середи, настає досить складний час, коли варто трохи зупинитися. Це правда, що незабаром обставини зміняться, і у вас буде достатньо хороших можливостей, щоб надолужити це.

Правда, якщо ви маєте справу з проблемами, пов’язаними з податками, страхуванням, якщо вам потрібна позика, особливо на покупку (ремонт) житла, тиждень буде чудовим для вирішення цих справ.

І будьте уважнішими до батьків, особливо до мами. Ви видужаєте на вихідних – це буде час радісних зустрічей, хороших новин. Понеділок чудово підходить для прийняття важливого оперативного рішення.

Козеріг

З початку весни – час вдалих перетворень, коли без особливих зусиль можна впоратися з важливою справою. Ранок четверга особливо підходить для того, щоб взятися за, здавалося б, непереборне.

Друга половина дня і  п’ятниця підходить для різноманітних пояснень, вибачень, примирень, а також дискусій, переговорів і домовленостей.

Дещо складніші вихідні, коли існуючою стабільністю краще не ризикувати. Понеділок підійде для того, щоб почати реалізацію давно омріяного проекту (навіть якщо це перенесення меблів або початок складного в’язання).

Водолій

Ранок четверга — час спонтанного успіху. Пізніше також будуть сприятливі дні, але нічого не станеться само собою – успіх доведеться заслужити. І досягнете успіху – будете енергійними, кмітливими, тому варто спланувати важку роботу та складні завдання.

Якщо ви боїтеся лікарів і уникаєте оглядів, цей тиждень буде чудовим, щоб хоча б поговорити зі своїм лікарем. Присвятіть вихідні парі, і ваші стосунки оновляться, почуття загостриться, спілкування стане цікавішим. Ну а понеділок буде відмінним для ризикованих занять і вирішення фінансових проблем.

Риби

Четвер – час відпочинку. З пятниці починається смуга успіху. І не тільки в діяльності, а й в особистому житті. До вихідних, дуже романтичного дня, коли успішно будуються нові стосунки, вирішуються старі проблеми з коханою людиною.

Вихідні не надто романтичні, коли робочі клопоти можуть здолати, треба подбати про порядок вдома, а може й про здоров’я. Понеділок чудово підходить для відповідальних переговорів, довгострокових домовленостей. І не тільки в діяльності.

You cannot copy content of this page