Гороскоп на 2-7 травня: для когось починається період колосальних змін у житті

ОВЕН

Більшість часу буде проводитися вдома. Можливо, вам доведеться виконати завдання, які не були виконані на роботі, або ви можете працювати віддалено.

Не вистачить розмов про сім’ю і дім. Це може бути викликано купівлею нової нерухомості, переїздом в іншу квартиру, обслуговуванням наявного житла – придбанням меблів, ремонтом.

Час для таких змін сприятливий. Ви можете купити або продати нерухомість, переїхати на нове місце.

ТЕЛЕЦЬ

Сприятливий час для фінансових справ. Ви не тільки зможете збільшити свій дохід, але й дуже грамотно ним розпорядитеся.

Можливі прибутки від фінансових операцій, інвестицій та адміністративної діяльності. Цей час також підходить для того, щоб почати дотримуватися дієти і займатися спортом.

Читайте також: Гороскоп на 3 травня

Ви почнете більше цікавитися здоровим способом життя, можливо, навіть вегетаріанством.

БЛИЗНЮКИ

Ви будете дуже щасливі в сімейному житті. Ваші стосунки з партнером стануть дуже гармонійними, ви будете піклуватися один про одного і доводити свою любов. Ви будете активно брати участь у громадському житті.

У професійному плані вас чекає насичений і сприятливий період: ви зможете укласти вигідну угоду, зайняти більш активну позицію і нарешті почати втілювати свої мрії.

Фінанси також вас порадують – ви можете отримати премію або знайти нові джерела доходу.

РАК

Можливі романтичні стосунки з людиною, з якою у вас є таємниця. Тому, перш ніж кинутися з головою в любовний роман, варто переконатися, що ви досить добре знаєте цю людину.

У матеріальному плані цей час буде для вас досить спокійним. Не чекайте збільшення доходів, але і великих витрат не передбачається. Хороший час, щоб поставити перед собою мету та йти до неї, але намагайтеся не перенапружуватися та не ризикувати без потреби.

ЛЕВ

У справах, пов’язаних з ризиком, чекає успіх. Ставки на спорт, змагання можуть бути дуже прибутковими для вас. Розставте пріоритети у кар’єрних амбіціях, розвивайте професійні навички.

Ці зусилля принесуть свої плоди — вас можуть призначити на нову відповідальну посаду і справити дуже позитивне враження на начальство. Несприятливий час для далеких поїздок, оскільки є ризик стати мішенню для злодіїв і шахраїв.

ДІВА

Це досить спокійний час у вашому професійному житті, тому вам захочеться більше часу приділяти собі. Хоча у вас буде достатньо фізичної енергії, ви більше не будете її використовувати в спортзалі.

Настане лінь і розчарування результатами. Ви зрозумієте, що для досягнення хороших результатів потрібні час і наполегливість.

Однак не здавайтеся, запросіть когось займатися з вами або почніть відвідувати групові заняття.

ТЕРЕЗИ

Цей період обіцяє професійні вершини: можливе підвищення по службі, кар’єрний ріст, високий соціальний статус. Не тільки зірки будуть прихильними, але й ви самі зробите все для досягнення поставлених цілей.

Вигідно інвестувати у великі проекти. Правда, будьте обережні, адже можливі проблеми з контролюючими органами.

Ви зможете дізнатися інформацію, яка змусить вас переглянути свої стосунки з важливою для вас людиною. Сприятливий час для подорожей, їм буде супроводжувати успіх.

СКОРПІОН

З’явиться енергія для роботи, навчання та цікавого дозвілля. Вас приверне щось нове і незнайоме – можливо, бойові мистецтва, а може, духовні практики.

На жаль, вам доведеться придушити свій запал, щоб не заслужити невдоволення і докори близьких за недостатню увагу до них.

Приборкайте егоїзм і знайдіть баланс між «хочу» і «можу». Слід більше уваги приділяти своєму здоров’ю, цікавитися здоровим способом життя та харчування.

СТРІЛЕЦЬ

Дохід буде залежати від ваших зусиль і енергії. У вас буде можливість пишатися собою і своїми досягненнями. Вас будуть цінувати і поважати в колективі.

Якщо ви менеджер, то сприятливий час для найму нових співробітників. Якщо ви замислюєтеся про зміну роботи, то поки не варто цього робити – дуже скоро вам запропонують взяти участь у значному проекті, який принесе вам не тільки повагу, але і дохід.

КОЗЕРІГ

Вам вдасться зав’язати романтичне знайомство, але ви не будете сприймати це всерйоз. Ви навряд чи будете налаштовані на серйозні стосунки – зараз вас буде тягнути просто спілкування.

Спільні заняття, поїздки на весняну природу подарують вам багато радісних моментів. Будьте пильні і не втрачайте голови!

ВОДОЛІЙ

Ви будете приділяти багато часу і енергії роботі. Можливі сварки з колегами та керівництвом. Можливо, ви будете незадоволені своїми обов’язками через збільшення обсягу роботи.

Не витрачайте сили на негативні емоції, а зосередьтеся більше на розвитку професійних навичок. Читайте, збирайте необхідну інформацію. У цей час варто більше потурбуватися про своє здоров’я. Не зволікайте з візитами до лікарів і переконайтеся, що проблем зі здоров’ям немає.

РИБА

Ви можете отримати повагу колег, прихильність начальства і нові обов’язки – зараз сприятливий час для кар’єрного зростання. Можливі посади, які принесуть найбільший дохід.

Цей час обіцяє багато приємних вражень у сфері почуттів. На жінок чекає багато нових знайомств, зустрічей і спілкування.

Можливе романтичне знайомство і багато побачень. Чоловіки також можуть розраховувати на короткочасні романтичні стосунки без зобов’язань.

You cannot copy content of this page