Гороскоп на 2 лютого: день не такий поганий, як може здатися. Хоча можливості, які він відкриває, дуже скромні, щоб скористатися ними

Овен

Ви отримаєте перемогу над сильним та впливовим опонентом, але дасться вона вам нелегко. Не відступайте ні на крок, захищати свою думку сьогодні потрібно рішуче і твердо.

Телець

Сприятливий день для великих покупок. Якщо ви хочете купити квартиру чи будинок – сьогодні можна зробити це чи хоча б укласти попередню угоду.

У всьому, що стосується справ та грошей, можна покладатися на жінок вони будуть добрими порадницями.

Близнюки

Можливі проблеми у справах, важко буде зосередитися на тому, що вимагає уваги. До того ж у ваші справи постійно втручаються оточуючі, причому недоречно.

Доводиться захищатися від доброзичливців, які надають ведмежі послуги.

Рак

Вас важко не помітити, скрізь ви опиняєтеся саме тією особливою, до якої прикута загальна увага. І справа тут не тільки у бездоганному зовнішньому вигляді та прекрасних манерах, а й у сміливості суджень, які ви висловлюєте.

Це слушний день для самореалізації, втілення в життя творчих задумів.

Лев

Дуже важко зберігати спокій – надто багато подій цього дня вас засмучують. Можливі проблеми у спілкуванні, ні начальство, ні колеги не схвалять вашого прагнення діяти самостійно, ні з ким не радиться.

Фінансові перспективи несприятливі.

Діва

Хороший день для самореалізації та аналізу минулих дій. Можна навчитися нового, що допоможе надалі підвищити професійні навички.

Можливо, ви замислитеся про те, що старі рамки вже стають тісними і настав час рухатися далі. Вам захочеться стати переможцем та особисто впливати на ситуацію.

Терези

Можна було б багато чого досягти, якби ви рідше керувалися інтуїцією і трохи частіше покладалися на логіку. Вчинки, вчинені під впливом емоцій, матимуть довгострокові неприємні наслідки.

Уникайте марних витрат, робити великі покупки небажано.

Скорпіон

День досить складний. Подолати всі перешкоди вдасться, але сили для цього доведеться докласти чимало.

Намагайтеся не змішувати особисті та професійні справи, не розраховуйте на те, що ділові партнери чи керівництво заплющать очі на якісь ваші недоробки з особистої симпатії. Можливі фінансові втрати.

Стрілець

Нехай оманлива простота цього дня не введе вас в оману, доведеться добряче подумати, щоб зрозуміти, яка ж справжня причина подій, що відбуваються.

Не лежать на поверхні правильні рішення, хоча ваші друзі та знайомі можуть стверджувати протилежне.

Пам’ятайте, не можна слідувати сліпо порадам, які ви отримуєте цього дня, необхідно приймати самостійні рішення.

Козеріг

Будь-які ваші дії, навіть найпростіші, змушують оточуючих нервувати. Вся справа в тому, що сьогодні ви здається людиною дуже егоїстичною, всі намагаються про всяк випадок триматися подалі.

Наполегливість дозволяє досягти успіху у веденні ділових переговорів, але будьте готові до того, що багато угод цього дня будуть переглянуті.

Водолій

Представники знаку завбачливі та обережні, що дозволяє їм уникнути багатьох проблем та непорозумінь. Крім того, цього дня Водолії дають чудові поради – ті, хто до них прислухається, будуть дуже задоволені.

З власними проблемами представники знаку справляються не так швидко, як хотілося б, але все ж таки цілком успішно.

Риби

Шанси досягти успіху дуже високі. Працювати поодинці не доведеться, ви легко знайдете людей, готових надати вам допомогу та взяти на себе найважчу роботу.

Ймовірно отримання нагород за якусь виконану роботу, людина, якій ви колись допомогли, щедро віддячить вам.

You cannot copy content of this page