Гороскоп на 2 травня – день, коли мости будуються заново

Гороскоп на 2 травня – день, коли мости будуються заново

День багато хто відчує приплив сил і мотивації, але вже ввечері Місяць у Рибах змусить нас повернутися до того, що не дає спокою довгий час.

День (точніше, навіть ніч) почнеться з того, що Місяць перейде зі знака Водолія в Риб, але їх спокійніша і сентиментальніша хвиля дійде до нас лише ближче до вечора. Багато хто почне трудові будні продуктивно і захоче переробити все те, що їм було дико ліньки на вихідні. Здавалося б, тут одні плюси, але після заходу сонця інтерес більшості зміниться сумнівами та нерішучістю.

Дехто відчує тугу за тими близькими, з ким вони вже давно не спілкуються. Положення Місяця в Рибах може спонукати до незапланованих переписок, дзвінків та зустрічей, і особливо це стосується представників водних та повітряних знаків зодіаку.

З хорошого: результат відвертої розмови справді може дати новий поштовх вашим відносинам і відновити давно зруйнований міст. З більш тривожного: Марс знаходиться в Овні, через що як пристрасть, так і негатив можуть бути надто сильні, так що будь обережнішим і обмірковуй кожне слово, щоб точно ні про що не пошкодувати.

You cannot copy content of this page