Гороскоп на 20, 21, 22 березня

Овен

Буде чудово спланувати: роботу, ремонт будинку або вечір для себе. Варто подумати про безпеку – вдома, в машині, на робочому місці. Це може значно полегшити його життя.

Телець

Може виникнути спокуса захистити когось. Все це прекрасно, але слід пам’ятати, що головна роль захисника – примирити, а не злитися на кривдника, підливаючи масла у вогонь конфлікту.

Близнюки

Буде готовий до бою. Неважливо, з ким і за що воювати. Вони будуть нещадні до своїх ворогів. Погано тільки те, що вони будуть принциповими в колі друзів і сім’ї.

Рак

Вони легше, ніж зазвичай, будуть приймати рішення, але будуть занадто категоричними і однобокими. Щоб уникнути помилок і злості, варто ставитися до людей м’якше і не ділити все на чорне і біле.

Лев

Потрібно утримуватися від того, щоб говорити оточуючим все, що вважає за потрібне. Навіть якщо його про це запитають. Тому що ви можете просто знищити співрозмовника своєю нещадною критикою. Поряд з критикою варто відзначити і похвалу.

Діва

Потрібно уникати ролі миротворця. Крім того, їй самій можуть знадобитися аплікатори. Своїми зухвалими висловлюваннями Діва може нашкодити собі, тому про спірні питання їй краще промовчати.

Терези

Може спробувати образ справжнього домашнього тирана. Вони точно знатимуть, що і як кожен повинен робити, і готові це старанно контролювати. Проблеми з рідними потрібно вирішувати не тиском, а дипломатією.

Скорпіон

Є ризик стати об’єктом критики. Не варто засмучуватися і тим більше втрачати віру в себе. Перш ніж щось робити, краще все зважити: чи не краще залишити свою думку при собі?

Стрілець

Ситуація зажадає від вас вирішення фінансових питань. Особливо тих, які давно дозріли і вимагають рішучих дій. Прагнення до фінансової незалежності допоможе подолати будь-які перешкоди.

Козеріг

Не буде схильний погоджуватися з думкою інших, але зможе змусити будь-кого погодитися зі своїм. Не дивно, якщо така позиція й надалі буде викликати суперечки. Однак Козеріг буде налаштований філософськи: якщо оточуючі з ним не згодні, це їх проблеми.

Водолій

Будь-які дрібниці будуть дратувати. Слід розслабитися і проявити гнучкість: якщо ви не можете змінити ситуацію, то спробуйте пристосуватися до неї.

Риба

Щоб день пройшов без труднощів, вам просто потрібно бути гнучким. Не звертайте уваги на прикрі дрібниці і не забувайте про почуття гумору – це вбереже вас від сварок!

You cannot copy content of this page