Гороскоп на 20 серпня: для Овнів закінчиться чорна смугу, а Близнюків чекають пригоди

Овен

Вплинути на все не завжди виходить. Тому іноді варто дозволити тим чи іншим подіям розвиватись самостійно. При цьому не дозволяйте проблемам збити вас зі шляху Овни. Незабаром чорна смуга закінчиться, так нагадує Всесвіт.

Телець

Прийняття себе – це ключ до вашої свободи прямо зараз. Сьогодні чудовий час для духовних практик. Прислухайтеся до свого себе. Наставник або коуч, на якого ви дорівнюєте, може направити вас у напрямку зростання в цей період, Тельці.

Близнюки

У неділю не виключені пригоди. Дайте собі дозвіл наслідувати свій внутрішній компас і піти на ризик, на який не вирішувалися в минулому. Говоріть «так» привабливим реченням. Наприклад, вирушайте раптово до найближчого сусіднього міста, прогуляйтеся незвіданими вулицями.

Рак

Довіра – ваша суперсила прямо зараз. Ви не знаєте, куди веде вас життя, але ви вірите, що все відбувається для вашого блага. Дозвольте більше ризикувати, слухайте своє серце. Зробіть те, що так давно мріяли!

Лев

Довіртеся ритму і течії Всесвіту, роблячи цей сміливий крок у невідомість. Повірте, що у вас є мудрість, потрібна для подолання труднощів, які потенційно можуть зустрітися на вашому шляху. Найголовніше, довіряйте тому, що каже вам ваша інтуїція. Зараз і будь-якої миті.

Діва

Що відбувається, коли ми приймаємо життя на його умовах? Ми ростемо, розширюємося і перетворюємося на ту версію самих себе, яку завжди представляли. Тому знайте, Діви, що все, що відбувається зараз, відбувається з вищої причини.

Терези

Ваші старі образи можуть несподівано спливти на поверхню. Не варто впадати в смуток або краще сфокусуйтеся на завданнях, які стоять зараз перед вами. Це також час для відвертих діалогів із близькими. Настав час розповісти про те, що у вас на душі.

Скорпіон

Поважайте те, що ваш внутрішній ландшафт розкриває вам зараз. У той же час, дайте собі дозвіл бути вразливими. Всі ми маємо слабкі місця, і це нормально. Це також гарний час, щоб серйозно та уважно поглянути на свої фінанси. Чи розумно ви розпоряджаєтеся грошима і направляєте у потрібне русло?

Стрілець

Приймаючи сьогодні різні рішення, ставте собі таке запитання: «Чи це сприятливо для мене?». Пам’ятайте, Стрільці, що ви заслуговуєте на фінансове і творче задоволення одночасно. Також Всесвіт підказує, що вихідні можуть принести з собою можливість дослідити незвідане.

Козеріг

Вітер змін знову дме у ваш бік, Козероги. Ви можете або прийняти їх з любов’ю і відкритістю, або чинити опір тому, що життя пропонує вам зараз. Переваги вибору першого: більша радість, щастя, легкість, яскравість. То чого тут думати?

Водолій

Що, якщо ми скажемо, що досконалість — лише ілюзія, Водолії? Що, якщо ми скажемо, що секрет вашої свободи полягає у прийнятті життя на його умовах? Може, вам варто трохи змінити свій світогляд? Всесвіт вже прямо зараз пропонує вам багато радості та краси. Ви відчуваєте, що все складається для вас. Що ви, нарешті, отримуєте плоди своєї праці разом із вдячністю, на яку заслуговуєте.

Риби

Всесвіт пропонує вам чисте полотно, Риби. Це ваш шанс розфарбувати полотно свого життя найяскравішими та сміливішими фарбами! Мрійте та візуалізуйте! Уявіть собі нову реальність, у якій ви емоційно, духовно і фінансово процвітаєте. Щось підказує нам, що у вас є сили та мужність, необхідні для того, щоб цього досягти.

You cannot copy content of this page