Гороскоп на 2023 рік: астролог назвала найуспішніші знаки Зодіаку

Новий рік приносить нові можливості та перспективи. Відома астролог розповіла, яким знакам Зодіаку пощастить 2023-го найбільше.

Овен

З початку року і до середини травня Овнам особливо щаститиме у грошових питаннях.

Начальство та родичі виявлять незвичайну щедрість, оскільки планета Юпітер, яка керує успіхом і багатством, знаходиться якраз у цьому знаку.

Літо чудово підійде для кар’єрного зростання. Очікується кілька вдалих співбесід, які поставлять Овнів вище за будь-яких конкурентів.

З 9 липня по 27 серпня правляча планета Марс перебуватиме у знаку Діви, тому час найкраще підходить для ділових зустрічей.

Крім цього, успішною буде любовна сфера. З березня можливі романтичні побачення. За словами астролога, Овни виявляться оточені численними шанувальниками.

Рак

Завдяки Венері в 2023 році Раки зможуть насолодитися безліччю романтичних побачень, починаючи з травня. Весна дає можливість для нових знайомств та розваг.

Крім того, рік буде досить вдалим з погляду фінансів, а влітку на Раків чекає кар’єрний успіх.

Як зазначила астролог, з 26 червня по 10 липня Меркурій, планета комунікацій та контрактів, з’явиться у цьому знаку.

Скориставшись моментом, Раки зможуть вдало переглянути умови контрактів та угод з усіх бізнесових питань.

Лев

У новому році на Левів чекають вражаючі злети та падіння в особистому житті. З 5 червня по 8 жовтня Венера увійде в цей знак, більшість року виявиться присвячена любові.

“І ваші зусилля дадуть плоди”, – додала астролог. Однак у період з 23 липня по 4 вересня Венера буде в ретроградному становищі, тому непорозумінь і суперечок між закоханими буде достатньо.

Щодо фінансового стану, то з початку року і до 19 січня Леви отримають цікаві пропозиції щодо інвестицій та несподівані подарунки.

Те саме повториться з 22 грудня і до кінця року. Влітку Меркурій забезпечить стрибок у кар’єрі. Особливо слід звернути увагу на період із 10 по 28 липня.

Скорпіон

На початку травня у знак Скорпіона прийде місячне затемнення, при цьому Сонце буде у Тельці.

Оскільки останній дуже спритно поводиться з грошима, будь-яка порада, яку Скорпіони отримають у цей період, швидше за все, принесе користь.

Тим, хто хоче спробувати себе на новій роботі, можна скористатися можливістю пройти співбесіду з 21 жовтня до 9 листопада.

У цей час Меркурій перебуватиме у Скорпіоні, тому будь-які дії у діловій сфері матимуть сприятливий результат.

You cannot copy content of this page