Гороскоп на 21, 22, 23 лютого – кого чекають особливі дні, гроші та кохання

ОВЕН

Ви зможете досягти дійсно значних результатів на роботі. Слід якомога більше спілкуватися, залучати нових помічників, збирати навколо себе невелику команду – ви, безсумнівно, станете її лідером.

Ви ніколи не боялися брати на себе відповідальність, і тепер у вас буде багато перспективних можливостей. Скористайтеся ними.

ТЕЛЕЦЬ

Якщо ви не приховуєте свої таланти від оточуючих, ви можете легко зробити ще один крок по кар’єрних сходах або, принаймні, заявити про себе досить голосно, щоб це сталося найближчим часом.

Цілком можливо, що вам довірять реалізацію якогось важливого проекту. Ви продемонструєте відмінні лідерські риси, вміння брати на себе відповідальність і виконувати завдання. Ви також можете отримати матеріальне заохочення.

БЛИЗНЮКИ

З професійної точки зору в цей час не чекайте великих подій і кар’єрного зростання, тому можете просто розслабитися і планувати майбутнє.

Ви можете відкрити якусь нову філософію, світогляд, зацікавитися духовними питаннями. Можливе відрядження за кордон. Комусь доведеться усвідомити, що в світі живуть дуже різні люди і вони можуть мати різну систему цінностей.

РАК

Розрахуватися з боргами – це допоможе вам налагодити матеріальне становище і досягти незалежності. Це буде нелегко, тому що ви можете відчувати постійну напругу, іноді буде здаватися, що проблеми тиснуть у всіх сферах життя.

Вирішення деяких фінансових проблем, пов’язаних з іноземними грошима або банківськими вкладами, може принести хороший прибуток. Уникайте участі в спорах щодо спадщини.

ЛЕВ

Якщо ви хочете досягти успіху, вам потрібно бути дисциплінованим і зосередженим. Розслаблятися ще рано. Незважаючи на те, що влада ставиться до вас прихильно, відносини з колегами чудові, лиходії просто чекають, коли ви зробите помилку.

У складній ситуації вам може знадобитися порада і підтримка близької людини. Можливо, це буде ваша друга половинка або хтось із ваших друзів. Партнерство може забрати багато енергії.

ДІВА

У вас будуть особливо хороші стосунки з керівництвом через вашу ретельність і здатність помічати навіть незначні недоліки. На жаль, не тільки на роботі, а й серед колег.

Їм це, звичайно, не сподобається, тому може виникнути конфліктна ситуація. Якщо ви стурбовані пошуком роботи, зараз саме час дізнатися, які у вас стимули, що вами рухає. Важливим буде здоров’я. Не цурайтеся досліджувати. Можливо, вам доведеться доглядати за хворим родичем.

ТЕРЕЗИ

Сильна воля в поєднанні з життєрадісністю та оптимізмом допоможе подолати проблеми. Будьте готові не йти на компроміс у деяких питаннях.

Ви витратите на роботу набагато менше часу, якщо тільки не займаєтеся тим, що приносить справжнє задоволення.

Швидше за все, зараз ви будете шукати розваг, а звичні обов’язки стануть для вас занадто нудними і виснажливими. Бажання уникнути деяких завдань може дратувати владу.

СКОРПІОН

На даний момент більше зусиль потрібно не для кар’єри, а для сім’ї і дому – видно, що накопичилося багато невирішених проблем. Якщо ви давно не бачили своїх батьків, зараз саме час відвідати їх і дізнатися, чи потрібна їм ваша допомога.

Вам доведеться з головою зануритися у вирішення сімейних проблем. Це стосується і родичів, особливо старшого покоління. Вони можуть потребувати вашої уваги.

СТРІЛЕЦЬ

Знайдіть час для розвитку своїх професійних навичок і навчання. У разі конфлікту з керівництвом не поспішайте міняти роботу, доведіть своєю роботою, що ви займаєте своє місце не дарма.

Крім того, зараз можуть виникнути нові ідеї, які неодмінно підтримають колеги. Почніть шукати партнерів для свого бізнесу. Ви успішно складете іспити або захистите дипломну роботу. Але в проблемах в особистому житті ви самі винні.

КОЗЕРІГ

Ви будете готові до можливих життєвих змін і чекатимете їх з нетерпінням. Якщо це вимагає зміни роботи, чому б і ні. Ситуація стане менш напруженою і спілкування стане легшим.

Плани та стратегію вже обрано, залишилося лише почати їх втілювати. Вам доведеться заповнити багато фінансових документів, це можуть бути договори, рахунки. Будьте обережні, щоб не помилитися.

ВОДОЛІЙ

Намагайтеся не плести інтриг і нечесно отримувати бажане. Незабаром ви відчуєте себе вільніше, будете готові до можливих життєвих змін і будете їх чекати з нетерпінням.

Якщо вам потрібно змінити роботу, обов’язково зробіть це. Якщо ви мріяли відкрити власний бізнес, почніть готуватися зараз. Можливі фінансові надходження, подарунки, роман з багатою і щедрою людиною.

РИБА

Не займайтеся енергійною діяльністю, а краще сядьте і подумайте, чого ще ви хочете досягти в житті, що заважає або обмежує ваші можливості.

Чи справді життя йде не так добре, чи це лише те, що ви думаєте? Підтримайте оточуючих, кому важче, ніж вам, і ви побачите, що це стане набагато легше. Ви можете відчувати тягу до езотерики або незрозумілого.

You cannot copy content of this page