Гороскоп на 21 вересня: розчарування чекає на Тельців, а Рибам збільшення доходів

Овен

На вас чекає незвичайний день. Намагайтеся зберігати самовладання та не піддаватися на провокації. Тільки від вас залежить, чи вдасться уникнути конфліктів із оточуючими. Несприятлива фінансова картина. Цього дня краще не робити великих покупок, особливо у кредит.

Телець

Не все йде так, як ви очікували. Імовірні затримки у справах. Це може перешкодити вчасно вирішити завдання, які є важливими для вас. Деякі Тельці розчаруються у тих, до кого колись відчували симпатію. Незважаючи на все перераховане, ви впевнені в тому, що переможете. І це правильно, швидше за все, так і буде. Не здавайтесь. Люди, які не менше вашого зацікавлені в успіху спільної справи, незабаром прийдуть на допомогу.

Близнюки

На початку дня можливі бурхливі дискусії та гарячі суперечки. Виникають вони зазвичай через дрібниці. Там, де справа стосується важливих речей, ви виявляєте набагато більше поступливості та легше йдете на компроміс. Намагайтеся не засмучуватися через дрібні проблеми і непорозуміння. Якщо ви збережете позитивний настрій, то в другій половині дня ви зможете досягти великих успіхів. Це сприятливий час для нових починань практично у будь-якій галузі.

Рак

Початок дня буде досить напруженим. Краще не планувати на цей час нічого важливого. Варто почекати зовсім небагато, і ситуація зміниться, настане сприятливіший період. До того ж буде простіше отримати допомогу, якщо вона буде потрібна. Друга половина дня є дуже сприятливою для спілкування з близькими людьми. Завдяки їх підтримці і турботі ви почуваєтеся набагато спокійніше.

Лев

День варто використати для відпочинку. Можна займатися якимись не надто терміновими справами. Як тільки доводиться поспішати, ви починаєте нервувати, а це майже неминуче призводить до помилок. Перш ніж братися за щось нове, заручіться підтримкою надійних союзників.

Діва

Спокійний день, який добре підходить для того, щоб завершити справи, розпочаті раніше, або знайти відповіді на питання, над якими ви останнім часом багато міркували. Можуть надходити привабливі ділові пропозиції, у вас буде достатньо часу, щоб подумати, чи варто погоджуватися. Не варто поспішати й із вирішенням якихось особистих проблем. Взагалі цей день не підходить для того, щоб щось різко змінювати в житті. Зате дуже корисно спостерігати за тим, що відбувається навколо, прислухатися до того, що кажуть інші. Можна майже випадково одержати дуже корисну інформацію.

Терези

Сприятливий день для ділових переговорів, обговорення питань щодо початку довгострокового співробітництва, зміни роботи, розвитку вашої кар’єри. У вас буде можливість визначитися з цілями та планами на найближче майбутнє, зрозуміти, чого ви хочете досягти і як це краще зробити. Можливі приємні знайомства. Ймовірно початок дружніх чи романтичних відносин. Ви і зазвичай непогано знаєтеся на людях, а сьогодні можете відразу зрозуміти, хто на що здатний. Тож тут можна повністю покластися на інтуїцію.

Скорпіон

Початок дня буде досить складним. Напружено складаються відносини з оточуючими. Навряд чи вдасться уникнути розбіжностей, але відкритих конфліктів ви не допустите. Намагайтеся не надавати великого значення дрібним непорозумінням, не засмучуйтеся через них. Друга половина дня дає шанс досягти давно поставленої мети. Але для цього потрібна наполегливість і завзятість. Не виключено, що знадобиться допомога старих друзів. Плануючи якісь спільні справи, уважно дослухайтеся думки своїх союзників. Це допоможе уникнути розбіжностей у майбутньому.

Стрілець

День складається досить напружено, приносить приводи для переживань та хвилювань. Ви багато приймаєте близько до серця, частіше звичайного піддаєтеся на провокації і робите те, про що пізніше доводиться шкодувати. Але якщо не зважати на дрібні неприємності, можна помітити нові можливості, які відкриваються перед вами. Наполегливість допоможе вирішити важливі професійні завдання. Саме завдяки ній ви зможете піднятися кар’єрними сходами, залишити конкурентів далеко позаду. У другій половині дня буде можливість дізнатися про щось корисне.

Козеріг

Чим би ви не займалися, будьте обережні та не поспішайте. Велика ймовірність помилок у розрахунках. Рішення, прийняті поспіхом, можуть виявитися невдалими і обернутися серйозними втратами. Іноді здається, що ви оказалися у безвихідному становищі. Зазвичай ви і в такі моменти зберігаєте впевненість у собі, але сьогодні ризикуєте розгубитися і впасти духом. На щастя, поряд є люди, з якими можна порадитись, поговорити про те, що вас турбує. Ви отримаєте моральну підтримку і реальну допомогу. Ні те, ні інше не буде зайвим.

Водолій

Сприятливий день. Ви сповнені ентузіазму, готові взятися за складні справи і здатні швидко довести їх до кінця. Можливі несподівані відкриття, повідомлення, які змінять ваші плани. Перед деякими Водоліями відкриються завидні перспективи у професійній сфері. Варто виявити рішучість, щоб не прогаяти свій шанс. День підходить для покупок, у тому числі великих. Гармонійно складаються стосунки із близькими. Можна зміцнити сімейні зв’язки, покласти край давньому нерозуміння. Старі друзі будуть раді зустрічі.

Риби

Від старих планів, найімовірніше, треба буде відмовитися. Вас це не засмутить, адже нові будуть не гіршими. Імовірні незвичайні, але дуже привабливі ділові пропозиції. Якщо ви приймете їх, то найближчим часом вам доведеться багато вчитися і працювати, але й доходи помітно зростуть. Потрібно приділити увагу сімейним справам. Близькі люди потребують вашої турботи. Особливо важливою вона буде у другій половині дня: у цей час саме ви знаходите найкращий спосіб вирішення будь-яких проблем. Можна робити невеликі покупки.

You cannot copy content of this page