Гороскоп на 21 жовтня: не поспішай і будеш першим

Овен

Можна виділити день на відпочинок, тому що жодна значна справа не увінчається успіхом. Час згадати свої захоплення, зустрітися з друзями. Чоловікам загрожує невірність другої половинки. Навіть не намагайся нічого зробити, все одно нічого не зміниш.

Телець

Ви будете налаштовані дуже рішуче, розсудливість допоможе вирішити найскладніші проблеми. Для жінок сприятливий час для кар’єри, але намагайтеся не змішувати особисте життя і роботу.

Близнюки

Варто обмежити спілкування і трохи відпочити від справ, зібратися з думками. Жінки вперті й охочі до боротьби. Однак ваша впертість може принести більше шкоди, ніж користі.

Рак

Рішучі дії увінчаються успіхом. Прийдешні зміни підуть тільки на користь, проявіть трохи терпіння і ваші мрії здійсняться. Не відмовляйтеся від додаткового заробітку. Ви уникнете труднощів, тому зможете розслабитися.

Лев

Щоб убезпечити себе від хвилювань і нервових потрясінь, варто відкласти вирішення важливих питань і переговори на більш пізній час. Жінкам вигідно провести день для себе. Відвідайте косметолога або побалуйте себе процедурами вдома.

Діва

Будуть дрібні неприємності. Чоловікам може статися неприємна зустріч з правоохоронними органами або, навпаки, з акторами кримінального світу. Жінкам не варто вирушати в далекі подорожі. Уникайте публічних заходів.

Терези

Чоловіки зможуть реалізувати свої ділові риси, якщо не підуть на нерозумний ризик. Жінки повинні обдумувати кожен свій крок і пам’ятати, кому і що вони обіцяли. Не будьте занадто наївними і хоч трохи подумайте про користь.

Скорпіон

День вдалий. У вас буде можливість налагодити зв’язки з цікавими людьми, які зможуть підтримати вас у майбутньому. Через мінливість настрою жінки можуть зробити багато помилок. Плани розваляться, доведеться починати заново.

Стрілець

У вас буде шанс покращити своє життя. Найголовніше – вирішувати справи негайно. Всі справи, пов’язані з фінансами, будуть успішними. Жінкам варто відпочивати, доглядати за собою, займатися оздоровчими та косметичними процедурами.

Козеріг

Не варто приймати якісь важливі рішення, уникайте конфліктних людей. Бережіть своє психічне здоров’я. Жінок можуть чекати несподівані повороти долі, але не всі вони будуть приємними. Можливі фінансові втрати або несподівані витрати.

Водолій

Проявляти впертість не варто. Не намагайтеся довести, що ви всемогутні. Не беріться за те, що ви не можете зробити, тому що помилка може коштувати вам кар’єри. Для жінок починається сприятливий період, вони будуть успішні в різних сферах, але варто вибрати одну.

Риби

Половину вільного часу буде займати різна громадська діяльність і вирішення соціальних проблем. Закохані, які не встигли одружитися, незабаром підуть до вівтаря. Найближчим часом вас чекає нова робота. Почніть піклуватися про своє здоров’я.

You cannot copy content of this page