Гороскоп на 22, 23, 24 березня

Овен

Обставини не дозволять розслабитися і зайнятися тим, що здається необхідним, і вимагатимуть активних дій. Вам доведеться прийняти ці правила гри, і в кінці дня ви можете навіть занудьгувати.

Телець

Щастя у твоїх власних руках. Точніше, в голові. Сила думки цілком здатна змінити навколишній світ. Найголовніше – правильно мислити, адже не тільки позитивні думки можуть здійснитися.

Близнюки

Можливо, вам раптом захочеться порушити свій монотонний ритм життя. Не варто чинити опір цьому почуттю. Ви можете відчути нові враження та емоції, які спонукатимуть вас до нових проектів.

Рак

Буде важко зосередитися на чомусь одному. Протягом дня постійно можна дізнатися щось цікаве. Нові враження, люди, ідеї, плани, справи… Буде відкритий до всіх нових віянь та ідей.

Лев

Продемонструє відмінну бойову форму. Навколишні зможуть правильно це оцінити, адже боротися вони будуть саме з ними. Він буде прагнути до своєї мети, мало звертаючи уваги на думку та інтереси інших людей.

Діва

Думки будуть стрибати з однієї на іншу – голова буде повна ідей. Найголовніше – вміти розрізняти дійсно цінні думки. Саме це може викликати проблеми.

Терези

Зосередження уваги на будь-якій проблемі, навіть найменшій, може дратувати. Однак, занурюючись у власний мікросвіт, вони здатні зрозуміти суть речей аж до атомів і молекул. Це допоможе в тих випадках, коли потрібна ретельність і конкретність.

Скорпіон

Рекомендується знайти шлях до свідомості оточуючих. Люди, чия думка важлива, зможуть оцінити нові ідеї та нестандартні підходи. Щоб показати свій інтелект у найбільш вигідному світлі – дерзай!

Стрілець

Ідей, як організувати господарство, дачу або будинок, може бути багато. Це буде включати сусідів по будинку. Командний підхід може призвести до низки претензій з боку родичів.

Козеріг

Зміни йдуть, і хаос навколо – лише відображення цього процесу. Будете занадто зайняті новими ідеями та планами. Але прибрати не завадить — тільки, можливо, наступного дня.

Водолій

Може з’явитися дуже приваблива можливість, пов’язана з фінансами – відмовившись від неї, ви будете довго про це шкодувати. Якщо ви впевнені, що нові кроки будуть набагато ефективнішими за попередні, ризикнути варто. Якщо ні, чи варто міняти голку на мило?

Риба

У вас є всі можливості зробити щось дуже корисне не тільки для себе, але й для інших – але тільки якщо вам вдасться донести суть своїх інноваційних ідей до інших. Важливо бути терплячим і дипломатичним.

You cannot copy content of this page