Гороскоп на 22 грудня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

Овен

На початку дня ви зможете досягти успіхів завдяки наполегливості та рішучості. Немає такої стіни, яка встояла б перед вашим натиском, немає такого суперника, над яким ви не змогли б здобути гору. Навколишні прислухаються до ваших порад, всіляко демонструють свою повагу – це, безумовно, приємно.

Телець

Ви мимоволі стенете збурювачем спокою, хоча зовсім цього не прагнете. Навпаки, ви були б дуже раді, якби день пройшов тихо та мирно, і ніхто не заважав вам займатися справами – важливими та серйозними. На жаль, на це розраховувати не доводиться. Заздалегідь примиріться з думкою про суєту, поспіх і непорозуміння, що постійно виникають.

Близнюки

День неоднозначний, але все ж таки переважає вплив позитивних тенденцій. Невдачі, на жаль, можливі там, де ви їх найменше очікуєте. Однак ви не здаєтеся відразу і правильно робите, і все ж таки домагаєтеся бажаного. Для багатьох представників знаку цей день буде пов’язаний із отриманням інформації, яка допоможе вивести на чисту воду таємних недоброзичливців.

Рак

Непростий день. Можливі проблеми у спілкуванні, намагайтеся проводити якнайбільше часу у суспільстві людей, яким дійсно довіряєте. У середині дня можуть надійти тривожні звістки, не виключені й конфлікти з керівництвом: навряд чи воно буде достатньо вашою роботою.

Лев

Дуже складний день. Можливі проблеми у спілкуванні, у тому числі і з найближчими вам людьми. Як би ви не намагалися, відновити взаєморозуміння та гармонію у відносинах не вдається. Вам доведеться почути масу неприємних зауважень на свою адресу. Не виключена сварка закоханих, у деяких випадках буде порушено питання про припинення стосунків.

Діва

Незважаючи на всі труднощі цього дня, ви зберігаєте спокій — і правильно робите. Саме холоднокровність і розважливість допомагають вам знаходити правильні відповіді на всі питання. Імовірні успіхи у роботі, можливе отримання цікавих ділових пропозицій. Охочі спробувати себе в новій професії сьогодні можуть ризикнути: зірки обіцяють допомогти спочатку.

Терези

Цей день буде дуже яскравим для даного представника знаку зодіаку. Але потрібно буде зробити вибір: зайнятися важливими справами і досягнете в них успіху, або відмінно проведете час з друзями, але не досягнете нічого.

Скорпіон

Перша половина дня складається досить успішно, особливо для тих, хто займається комерційної діяльністю, працює у торгівлі чи сфері послуг. Можливі дрібні розбіжності на роботі, але вам вдасться відстояти свою думку, нікого при цьому не образивши. Вірогідні в цей час і романтичні знайомства, не виключено зародження серйозного почуття.

Стрілець

Цей день дуже сприятливий. Ви можете займатися будь-якими справами, до яких лежить душа – успіх буде на вашому боці, зірки обіцяють підтримку. Імовірний успіх у комерційній діяльності, причому на зовсім новому для вас терені. Стає більше людей, які захоплюються вашими талантами та особистими якостями, можливий початок нового роману.

Козеріг

На початку дня труднощів не уникнути. У цей складний час повно конфліктів, розбіжностей, протистоянь та боротьби. Можуть виникнути проблеми на роботі. Але не варто журитися про те, що зірки до вас несправедливі, краще постарайтеся знайти спосіб спростити собі життя — повірте, це не так уже й складно.

Водолій

Задумане навряд чи вдасться здійснити, зате ви зможете досягти того, на що навіть не розраховували. Будьте готові імпровізувати, максимально швидко реагувати на зміни у навколишньому світі. Можливе отримання важливих повідомлень, що стосуються роботи або важливих для вас комерційних проектів.

Риби

День підійде для великих покупок, укладання угод та вирішення фінансових питань. Сприятливим він буде і для переговорів про роботу, довгострокову співпрацю. Не виключено, що вам запропонують підтримку люди, яких завжди хотіли бачити своїми союзниками.

You cannot copy content of this page