Гороскоп на 22 вересня: відкладіть всі серйозні фінансові справи, пов’язані з великими коштами

Овен

Труднощі можуть виникнути, але ви швидко впораєтеся з ними. Це один із тих вдалих днів, коли можна досягти майже всього, чого хочеться. І необов’язково працювати самостійно, навколо багато людей, які готові допомогти.

Телець

День сьогодні однаково добре проходить для ділових переговорів та особистих зустрічей. Корисно виявляти ініціативу, її багато хто готовий підтримати. Пізніше доведеться займатися чимось дуже важливим і так само нудним. Ви зосередитеся і не припуститеся помилок, але швидко відчуєте втому. Тому на вечір краще не планувати якихось утомливих справ.

Близнюки

День дає можливість довести до кінця те, що було започатковано раніше. Але можна взятися і за щось нове, тут вам теж супроводжуватиме успіх. Зверніть увагу на те, чим зайняті оточуючі – можливо, корисно буде наслідувати їх приклад.

Рак

Сьогодні вам навряд чи буде легко порозумітися з новими знайомими, а зі старими частіше, ніж зазвичай, виникатимуть розбіжності. Намагайтеся не говорити зайвого, не ділитися своїми секретами та не обговорювати чужі таємниці. Бережіть свою репутацію, чим менше приводів для чуток ви дасте, тим краще.

Лев

День виявляється надзвичайно неспокійним. Найчастіше виникають проблеми у спілкуванні. Обговорення будь-яких питань, пов’язаних із роботою або комерційною діяльністю, може призвести до конфлікту. Не виключено, що хтось спробує ввести вас в оману, використовувати ваші знання та вміння у своїх інтересах.

Діва

Сьогодні буде багато справ і завдань, які потребують уваги, і є ризик припуститися помилок. Варто прислухатися до порад, вони часто виявляються корисними. Навіть якщо ви звикли завжди покладатися тільки на себе, сьогодні не відкидайте допомогу, яку запропонують друзі, вона не буде зайвою.

Терези

День більше підходить для відпочинку, ніж для складних та стомлюючих справ. Можуть з’явитися нові цікаві ідеї. Варто все добре продумати, перш ніж з кимось обговорювати свої задуми. Швидше за все, ви почуєте якісь критичні зауваження і вони виявляться корисними.

Скорпіон

Вам важко буде зосередитися на чомусь одному. Навіть займаючись цікавою справою, ви раз у раз відволікаєтеся, тому ризикуєте припуститися помилок. Не варто вести довгі розмови, і тим більше сперечатися про те, що для вас насправді не важливо.

Стрілець

Навряд чи сьогодні все йтиме за планом. Може з’ясуватися, що чогось ви не врахували та не передбачали. Деколи ви втрачаєте впевненість, починаєте сумніватися в успіху. У такі моменти важливою є підтримка друзів.

Козеріг

Вам доведеться подолати чимало випробувань. Це не обов’язково робити поодинці, навпаки, варто знайти союзників, людей, з якими вас об’єднують спільні інтереси. Вечір може порадувати хорошими новинами, подарунками та грошовими надходженнями. Не виключено також цікавих ділових пропозицій.

Водолій

Початок дня пройде не надто плідним, але спокійним. Навряд чи в цей час ви станете про щось серйозно турбуватися. Можливі цікаві пропозиції, але частіше вони стосуються не найближчого, а віддаленого майбутнього. Намагайтеся не квапити події. Якщо ви дозволите їм розвиватися своєю чергою, то побачите багато нових можливостей.

Риби

Постарайтеся з самого ранку налаштуватися на позитивний лад. Енергія, бадьорість та ентузіазм вам сьогодні стануть у пригоді, без них ви просто тупцювали б на місці, втрачаючи сили. З однодумцями можна говорити про важливі речі. З рештою варто вести лише необтяжливі бесіди, інакше справа може закінчитися сваркою.

You cannot copy content of this page