Гороскоп на 23 березня: Зірки радять у цей день віддати перевагу домашнім справам

Овни

Ви можете мати життя, яке емоційно, духовно, творчо та фінансово вас влаштовує. Вам залишається тільки повірити у свої здібності і знати, що Всесвіт піде вам назустріч.

Тельці

Настав час опрацювати ваші переконання, які негативно позначаються на вашому духовному стані. Настав час звернутися за підтримкою до свого внутрішнього голосу та звільнити місце для нових благословень, які завжди були вашими.

Близнюки

Ви хочете відповіді, і ви хочете їх зараз. Але шлях до ясності лежить через хмари плутанини. Дозвольте собі бачити, відчувати та пробувати речі по-іншому. Коли справа доходить до ваших міжособистісних відносин, вам може бути важко довіряти певним людям, у яких ви ніколи не думали, що сумніватиметеся, і це нормально.

Раки

Сьогодні ідеальний час, щоб спрямувати свою енергію на нове хобі чи захоплення – те, про що ви давно мріяли.  На професійному рівні вам може прийти щось на зразок нової пропозиції.

Леви

Ви дуже тяжкі у відносинах. І не має значення з ким — із другою половинкою чи близьким другом. Що, якщо ви проектуєте на них свою невпевненість? Зробіть собі ласку і уважно подивіться у дзеркало. Усвідомте старі образи, які змушують вас поводитися таким чином. Завжди є шанс все виправити.

Діви

Ваша енергія буде литися через край, Діви. З вами сила та стійкість, ви знаєте, як пробитися до вершини. І це ваша найбільша гнучкість. Може з’явитися можливість поспілкуватись та синхронізувати свої сили з певними впливовими людьми. Не бійся показати себе!

Терези

Вітайте те, що розкриває вам ваш внутрішній світ, як можливість перетворити старі образи та переписати сценарій свого життя. Радість це ваш природний стан, прекрасний. Коли справа стосується справ кохання, то зірки вас закликають дотримуватися своєї інтуїції.

Скорпіони

Немає нічого ганебного в тому, щоб розставити пріоритети у житті, які неугодні оточуючим. Можна сказати «ні» або зробити крок назад, якщо ви почуваєтеся виснаженими. Розуміння ваших кордонів – це те, на чому вас просять зосередитись зірки в даний момент.

Стрільці

Сьогодні ви в настрої відкрити собі те, що лежить за завісою. Це сприятливий час, щоб визначити свої наміри на рік вперед. Про що вам нагадують зірки зараз, велика таємниця відкривається тим, хто готовий вийти за межі обмежень логіки.

Козероги

Ви втомилися жити чужою мрією. Але завжди є перехідний період між старим та новим. Отже, нехай ваше розчарування живить вашу внутрішню подорож. Знайдіть час, щоб подумати, що ви хочете створити і як ви хочете принести в цей світ більше радості. Зірки підказують, що ви ближче, ніж будь-коли, до розкриття свого покликання.

Водолії

Видихніть стрес, занепокоєння, невпевненість та весь негатив, який накопичився у вас роками. Натомість надихніть радість, любов, творчість та силу. Нагадуйте собі, що диво, яке ви шукаєте, чекає на вас за межами вашої зони комфорту.

Риби

Що пробуджує пісню вашої душі і нагадує вам, що треба радіти кожному дню життя? Вирушайте на прогулянку до лісу, завітайте до галереї, приготуйте собі корисну їжу, проведіть час із друзями. Це допоможе вам наповнити своє серце приємними спогадами.

You cannot copy content of this page