Гороскоп на 24, 25 березня

Овен

У ц дні більше покладайтеся на свої можливості – ваш особистий вплив на хід подій буде великим. Тепер ви можете досягти значного визнання – варто боротися за свої найважливіші цілі.

Телець

У наступні два дні не поспішайте приймати рішення або робити щось важливе – відкладіть це на завтра. Якщо вам потрібно вирішити конфіденційну справу, зробіть це сьогодні. Романтичний вечір – зустріньте кохану людину, влаштуйте невелике свято вдома.

Близнюки

Ви набралися достатньо сил, ви налаштовані позитивно і зараз можете знайти найкраще рішення. Вас підтримають, зрозуміють, і ваші справи підуть у правильному напрямку. Зустрітися з хорошими друзями.

Рак

Можливо, доведеться ризикнути, прийняти важливе рішення. Не бійтеся бути категоричними, вимогливими, особливо якщо це стосується вашої кар’єри.

Лев

Четвер і п’ятниця – найуспішніші дні цього тижня, коли можна багато чого досягти. Сприятливі подорожі, контакти з іноземцями, перебування та любовні побачення.

Діва

Дні краще, ніж ви думаєте. Але якщо ваш настрій строго скромний – ви нічого не втратите, якщо відкладете всі проблеми на завтра.

Терези

Наприкінці тижня вам вистачить об’єктивності та передбачливості у виборі того, з ким вам по дорозі. Це час корисних союзів, вигідних і надійних угод.

Скорпіон

Візьміться за найважливішу, серйозну роботу. Вирішувати основні трудові питання, а також питання оплати праці. Отримані тематичні пропозиції будуть цінними. Сприятливий час для обстеження здоров’я, вдалий час для початку курсу лікування або зміцнення здоров’я.

Стрілець

Це чудова пора (напевно, найкраща в цьому році). Тож дерзайте – мрії збуваються. Якщо вам потрібно ризикнути, зробіть це зараз. Це час успіху не тільки в діяльності, але і в любові.

Козеріг

У ці дні не поспішайте, ні до чого не прагніть, підготуйте грунт для майбутньої діяльності. Відкладіть найважливіші справи на завтра. Хороші дні для того, щоб зайнятися ремонтом або капітальним ремонтом будинку.

Якщо ви збираєтеся придбати цінну, дорогу річ, меблі для свого будинку – це чудовий час. Вечори сприятливі для сімейних свят і зустрічей з друзями.

Водолій

Новини та зустрічі піднімуть вам настрій і допоможуть повернути віру у своє майбутнє. Хороша можливість швидко вирішити складну проблему, звернутися за допомогою до впливового друга або родича, підписати важливі документи. Постарайтеся впоратися з якомога більшою кількістю термінових справ, не відкладаючи їх на завтра.

Риби

Час користі та задоволення. Вирішіть фінансові проблеми. Це чудовий час для угод, взяття кредиту, позики, звернення до спонсорів, а також вкладення грошей.

You cannot copy content of this page