Гороскоп на 24 січня: Найскладніший день у Раків, а Водоліям ну дуже важливі справи вирішувати

Овен

Першу половину дня присвятіть себе роботі, виложіться на всі 100%. Друга половина дня – непоганий час спілкування з близькими. Вам вдається взяти правильний шлях та покласти край суперечкам. Можливі зустрічі із друзями дитинства, спогади про минулі роки піднімуть вам настрій.

Телець

Сьогодні в край добре складуться зустрічі, як із рідними так і різноманітні сімейні урочистості, до організації яких ви підходите особливо. Вам не дорікнеш зайвою консервативністю. Сьогодні ви відкриті для всього нового, не боїтеся експериментувати, а на ризик йдете навіть із деяким задоволенням, втім, не втрачаючи при цьому голови.

Близнюки

Ви занадто енергійні і в цьому є плюс. Вдається зосередитись на тому, що дійсно важливо, ви йдете до мети, не відволікаючись на вирішення другорядних завдань. Емоцій та переживань буде багато, але ви тримаєте їх під контролем, керуєтеся виключно здоровим глуздом. Вдалий день, однозначно.

Рак

Це напевно найскладніший день в цьому місяці. Проблем виникає чимало, часом ви стикаєтеся з труднощами саме там, де найменше цього очікували. Можливі конфлікти та розбіжності з керівництвом, суперечки з колегами. Незважаючи на деякий дискомфорт на робочому місці, працюйте ви гідно, навіть ваші успіхи викликають у оточуючих заздрість.

Лев

У справах завжди виникають нові перешкоди, так що краще відкласти найважливіші з них на більш сприятливий час. Будьте обережні і не виплескуйте емоції на оточуючих, є можливість когось сильно образити. Ці образи можуть тривати роками, так що будьте уважними.

Діва

Дуже добрий день для виступів, ділових переговорів, представників та обговорення будь-яких питань. Легко змінити щось на краще у відносинах з колегами та керівництвом, зміцнити свої позиції. З’являються нові ідеї, цікаві й варті уваги. Але з реалізацією їх краще не поспішати – сприятливий момент для рішучих дій настане дещо пізніше, зачекайте трішки, а потім зірки нагородять вас сповна.

Терези

Відповідний день для роботи з документами, складання звітів та кошторисів, планування бюджету. Правда, вам буде досить важко зосередитися, але, якщо все ж таки вдасться змусити себе взятися за справу, результати не забаряться.

Ділові відносини складаються не найкращим чином, оскільки нагадують про себе давні розбіжності та конфлікти. Не переймайтеся, вечір проведіть із сім’єю, за кілька днів все вирішиться і у вашу користь.

Скорпіон

Не дивно, що сьогодні всі біжать до вас за порадою та моральною підтримкою, чужі проблеми ви вирішуєте легко, а от із власними розібратися поки що не можете. Поговоріть з друзями про те, що вас турбує, не соромтеся зізнаватися у своїх почуттях – відверта розмова допоможе розібратися в ситуації, що склалася, ви отримаєте відповіді на багато актуальних питань.

Стрілець

День приносить захоплюючі завдання, вирішення яких стане дуже цікавою справою, а також обіцяє швидке досягнення поставленої мети. Ви легко порозумієтеся з новими знайомими, які принесуть вам користь незабаром. Багато Стрільців цього дня займаються миротворчістю, врегулюванням чужих конфліктів.

Козеріг

Не варто надто близько до серця приймати проблеми, що виникають у цей день, вони вже й не такі серйозні, як вам зараз здається. Довіряйте тільки тим, хто вже неодноразово довів вам свою відданість. Нові знайомі можуть підвести, зокрема – самі того не бажаючи. Можливі фінансові проблеми через неуважність, марні витрати можуть бути дуже значними. Варто задуматися про те, як витрачати гроші раціональніше.

Водолій

Це вдалий день для початку якоїсь великої та важливої справи. Ви не повинні поспішати, спроби випередити події ні до чого не призведуть. Більше того, іноді краще зволікати і тягнути час – так буде набагато простіше правильно вирішити всі питання, що виникають. Хороший день для спілкування з людьми, які стосуються мистецтва, спілкування з ними розширить ваші горизонти.

Риби

Підходящий день для спілкування із впливовими покровителями – можна вкотре отримати хорошу допомогу. Добре займатися справами, що викликають загальний інтерес, ви проявите себе якнайкраще, завоюєте повагу людей, які вам цікаві, і вони вас підтримають. Цього заряду енергії вам вистачить на цілий рік.

You cannot copy content of this page