Гороскоп на 24 жовтня: Ракам – розчарування, а Стрільцям – важливі рішення

Овен

Не вимагайте багато ні від себе, ні від близьких. Не варто займатися важливими справами – можна зіпсувати щось важливе. Ваші очікування навряд чи справдяться. У цей день буде підвищена ймовірність конфліктів.

Телець

Цього дня є ймовірність прогресу, навіть прориву. Тільки не втрачайте самовладання та об’єктивності, почувши новини про родичів, друзів, ділових партнерів.

Близнюки

Цього дня в хвилину смутку може навіть здатися, що нікуди подітися чи поскаржитися. Але це тимчасові настрої, які розвіються вже в неділю. Що ж, вам варто шукати спокою, прибираючи вдома, займаючись спортом, але не ризикуючи їздити вулицями чи витрачати гроші в магазинах. Особливо уникайте суперечок з близькими.

Рак

Не втрачайте почуття гумору, правда, відмовтеся від перфекціонізму, інакше суспільство і близькі люди, особливо ваша друга половинка, незабаром вас розчарують. Як би вам не подобалися новини або непорозуміння, що виникли, не принижуйте їх – просто важкий період між затемненнями.

Лев

Якщо ви готові комусь допомогти, зробіть це для задоволення або з почуття обов’язку, тому що навряд чи ви отримаєте подяку або хоча б належну вдячність. Більше бережіть свій спокій, здоров’я та добру репутацію.

Діва

Зараз все бути не може, тому не наголошуйте на можливих проблемах, як і не покладайте великих надій на чиїсь пропозиції та обіцянки. Якщо ви уникатимете докорів коханій людині, батькам, то будете уважніше ставитися до своїх слів та ігор дітей, зможете уникати конфліктів і вберегти своїх близьких і дітей від розчарувань.

Терези

Проведіть цей день на самоті вдома, сім’ї, але не перестарайтеся. Не забувайте бути обережними і навчіться дистанціюватися від цікавих людей, яким ви нецікаві. Уникайте витрат або позик у цей день.

Скорпіон

Мистецтво мовчання захистить вас від усіляких проблем. Від поїздок і факультативних зустрічей з рідними бажано відмовитися. Не час сперечатися з сусідами. Більша ймовірність автомобільних аварій і крадіжок. Більше захищайте свої телефони. Уникайте відповідальних розмов – як ділових, так і особистих по телефону. Краще бережіть своє здоров’я та майно.

Стрілець

Навряд чи оточуючим (можливо, другій половинці) буде важлива ваша думка, потреби і благородні прагнення. Не варто через це засмучуватися або змінювати вектор – яке б нове рішення ви зараз не прийняли, ви будете неправі. Не бажано купувати цінні речі, тезніку, транспорт, ну і найголовніше – з’ясувати стосунки з чоловіком.

Козеріг

Оточуючі можуть змусити вас прийняти рішення з важливого питання, а також взяти на себе відповідальність, на жаль, за несприятливих умов. Бажано зволікати і уникати конкретних обіцянок і зобов’язань. Будьте більш уважні на дорозі.

Водолій

Ви будете дратуватися через дрібниці. У цей день краще не мати упереджених думок і чекати від близьких менше. Відпочинок на самоті добре позначиться на вас. Якщо ви залишаєтеся вдома, постарайтеся не зіпсувати нікому настрій своїми словами або небажанням радіти життю. Будьте особливо обережні за кермом автомобіля, більше бережіть свої речі та гроші.

Риби

Стане зрозуміло, яким друзям можна довіряти, а яких варто уникати. Поставтеся філософськи до чиєїсь відмови – ніщо не триває вічно. Не найкраща можливість завести нові знайомства. Будьте обережнішими з комп’ютерами, електроприладами.

You cannot copy content of this page