Гороскоп на 25 грудня: Тельцям потрібно бути обережнішими, а Терезів чекає успіх

У понеділок, 25 грудня, Марс зайшов у керований ним знак Овен, Сатурн — у прикордонному стані. День цікавий не стільки новими подіями, скільки наслідками, що вже відбулися, повідомляє популярний астролог і дає прогноз на день для кожного знака зодіаку.

Овнам сьогодні може здатися, що всі їхні плани рухнули. Однак, швидше за все, вони просто трансформують свої ідеї на більш досконалі.

У Тельців день не буде тихим. Хоча з огляду на байдужість цього знака зодіаку їм може так здатися. У цей день рекомендується виявити настороженість навіть до не дуже значних подій.

Для Близнюків 25 грудня – сприятливий час для реалізації давніх ідей. Такими ж, за словами астролога, будуть 26 та 27 грудня. Потім удача може відвернутися. Головне зараз зосередитися на найважливішому, а не витрачати час на дрібниці.

Для Раків 25 грудня стане складним днем. Однак жодних негативних наслідків на майбутнє не вплине. Настрій значно покращиться до вечора, і всі проблеми здадуться метушнею.

Леви у понеділок матимуть бойовий настрій щодо втілення давніх планів. Однак результати будуть не вищими за середні, якщо тільки вони не побояться проявити ініціативу там, де ситуація межує зі здоровим авантюризмом.

Для Діви день загалом буде благополучним, є можливість досягти успіху. Великий успіх чи маленький — як запланують Діви, так і буде. Настрій гарний, як і результати дня.

У Терезів 25 грудня стане найкращим днем у всьому місяці, і цим не варто нехтувати. Сьогодні представники знаку відчують схвалення та підтримку від оточуючих. Не час лінуватися і сумніватися, інакше час буде втрачено.

Скорпіону у понеділок краще відмовитися від власних ініціатив, йому варто приєднатися до реалізації планів оточуючих. Найбільш цінним ресурсом цього дня стануть досвід та практичні навички — не треба боятися їх використати.

Для Стрільців день яскравий. Результати залежать від того, як Стрільці цією яскравістю розпорядяться, тому головне на даний момент – чіткість побудови планів та здатність їх дотримуватися.

У Козерога день буде дуже насиченим на події. Буде багато шансів, багато доріг, а ось час обмежений. Потрібно буде добре обдумати, що головне, а що другорядне.

Водолій у понеділок може відчути, що ситуація складається не на його користь. Однак потім він зрозуміє, що загалом результати позитивні. Водолії намагаються, виявляють ініціативу, шукають і знаходять підтримку, а також домагаються бажаного – це головне.

Ініціативи Риб 25 грудня мають шанси на реалізацію. Важливо вчасно озвучувати свої плани та бажання, а не тримати їх при собі. Не варто також соромитися, якщо знадобиться порада чи допомога.

You cannot copy content of this page