Гороскоп на 25 лютого – чудовий день, щоб закохатися

Гороскоп на 25 лютого – чудовий день, щоб закохатися

Місяць у тріні до Юпітера зробить усе можливе, щоб зробити твій день одним із найпродуктивніших, а тебе — привабливим в очах протилежної статі.

Всім відома приказка про тих, хто рано встає … сьогодні актуальна як ніколи. О 7-й годині ранку Місяць опиниться в тріні до Юпітера, а разом з цим привнесе в наше життя багато сприятливих аспектів. У твою голову постійно залітатимуть грандіозні ідеї з великим потенціалом, які в майбутньому можуть принести незліченні багатства. А все тому, що таке становище Місяця позбавляє нас песимізму, забобонів і просто наводить у нашому неспокійному розумі порядок.

Ну, і найцікавіше. Ранок 25 лютого стане ідеальним часом для романтичних побачень, адже легкість на підйом і очі, що горять, роблять тебе в кілька разів привабливішою і значно підвищує шанс знайти свою людину.

Отже, розвивайся, закохайся, берись за нове і втілюй усі свої найшаленіші ідеї. Тим більше, що після полудня на нас чекає ще один вигідний транзит — Венера опиниться у квадраті з Юпітером. Ці добрі світила обіцяють принести з собою творче піднесення та море натхнення.

Однак покупки і важливі фінансові справи краще відкласти до завтра — є ризик переплат і непотрібних придбань, про які ти будеш шкодувати через кілька днів, коли баланс на картці буде невблаганно наближатися до нуля.

You cannot copy content of this page