Гороскоп на 26, 27, 28 травня: когось чекають гроші, а когось випробування

ОВЕН

Ситуація покращиться. Ви будете особливо вправні в укладанні комерційних угод, і ви зможете успішно вести переговори та збивати ціну, коли це необхідно.

Ви продемонструєте велику підприємливість і розум. Ви зможете насолоджуватися сімейним життям. Навіть якщо у вас нещодавно були конфлікти з другою половинкою, вони залишаться в минулому.

Вам захочеться активніше займатися спортом, але не робіть нічого силоміць. Зупиніться, якщо відчуєте дискомфорт або біль.

ТЕЛЕЦЬ

Ви будете вражені благородством і щедрістю оточуючих. Тим, хто встиг усвідомити, що їхні висновки були поспішними, якісь деталі поза увагою, тепер доведеться повернутися до цієї розмови чи договору та виправити помилки чи усунути непорозуміння.

Ви можете бути занадто егоцентричними і втратити концентрацію. Спілкуючись, намагайтеся не тільки говорити, але й слухати і чути інших.

БЛИЗНЮКИ

Ви відчуєте, що знову контролюєте своє життя. Найкраще ви почуватиметеся вдома, у тиші та спокої. Те ж саме можна сказати і про співробітників великих організацій – успішними будуть ті, у кого є своє маленьке, але тихе робоче місце.

Великих змін в особистому житті зараз навряд чи варто чекати. У когось з’явиться можливість отримати спадщину, дивіденди від бізнесу, а комусь доведеться постраждати через фінансове благополуччя.

РАК

Будете створювати нові плани, генерувати нові ідеї. У вас буде багато контактів з однодумцями, високопоставленими людьми. Пам’ятайте, що для досягнення ефекту потрібен час і регулярна практика.

Ви будете винагороджені чарівністю і вмінням подобатися представникам протилежної статі. Фліртом ви продемонструєте мінливість характеру, але процес вас приверне більше, ніж результат.

ЛЕВ

Ви підете до мети, демонструючи високу працездатність і відмінне здоров’я. Ви можете отримати привабливу пропозицію, яка спонукатиме вас змінити роботу.

Щоб розширити свої професійні перспективи або отримати вищу зарплату, краще зараз не йти у відпустку і не залишати жодної можливості своїм конкурентам.

З’явиться багато нових друзів, можливі романтичні стосунки. Ви зможете легко адаптуватися до потрібних людей і обставин.

ДІВА

Варто відправитися в закордонну поїздку, пов’язану з діловими або особистими цілями. Це буде чудова можливість отримати новий досвід, поглянути на своє життя під іншим кутом.

Звичайно, якщо ви самі відкриті всьому новому і незвіданому, що незабаром увійде у ваше життя. Ви можете поглянути на одного зі своїх друзів іншими очима.

Саме так буває, коли дружба раптом переходить у більш м’які почуття. Ті, хто має сім’ю, будуть насолоджуватися спокоєм і злагодою.

ТЕРЕЗИ

Вдасться вирішити питання щодо спільних фінансів, сплати податків чи спадщини. Ви можете отримати хороший прибуток.

Загалом у вас будуть можливості поліпшити своє фінансове становище, і тільки від вас залежить, чи зможете ви ними скористатися.

Самотнім радимо не чекати, поки на вас зверне увагу майбутній коханий – беріть ініціативу в свої руки. Ви можете зустріти людину, яка вплине на ваше благополуччя і кар’єру.

СКОРПІОН

Ви зможете вирішити питання, що виникли як в ділових, так і в романтичних стосунках. Комусь пощастить зустріти людину, яка стане другом на все життя.

Краще розуміння перспектив вимагатиме відмовитися від інерції. Хтось вирішить змінити професію, хтось вибере навчання, а хтось переїде в іншу країну.

Ви отримаєте масу радості від спілкування. Ваша інтуїція та допитливість приведуть вас до успіху.

СТРІЛЕЦЬ

Потрібно бути гранично уважним до свого здоров’я і не перевтомлюватися. Слушний час для короткої відпустки, яку можна провести з друзями чи коханою людиною.

Самотні можуть відчувати особливо сильне бажання мати сім’ю. На жаль, дуже ймовірно, що в кожному новому знайомстві ви будете шукати уявний ідеал, якого насправді не існує.

Щоб не розчаруватися, потрібно запросити свого обранця на щиру розмову.

КОЗЕРІГ

Ви вирішуєте питання, пов’язані з творчістю, відпочинком, спортом, дітьми. Ви будете вважати себе майже всемогутнім, тому що обставини будуть гармоніювати з вашими цілями і прагненнями.

Ви досягнете успіху на державній службі, політичній чи громадській діяльності. Обов’язків і завдань на роботі може зрости, але здоровий прагматизм і розумні амбіції допоможуть вам зберігати спокій, а керівництво обов’язково помітить і оцінить ваші старання.

ВОДА

Вам вдасться вирішити справи, пов’язані з будинком, фермою, нерухомістю. Активізуються процеси, пов’язані з купівлею нової нерухомості, переїздом в іншу квартиру, облаштуванням існуючого житла.

Дивні і заплутані обставини можуть принести вам удачу. Щоб досягти успіху, бажано тримати в таємниці свої наміри і дії.

Прислухаючись до свого внутрішнього голосу та довіряючи своїй інтуїції, ви можете заробляти гроші.

РИБА

Може виникнути багато турбот – зараз, після періоду застою, вам доведеться займатися кількома справами одночасно.

Будьте обережні, тому що вам доведеться мати справу з великою кількістю документів. У більшості з вас буде можливість щось скоротити і поліпшити своє життя.

Для когось це може бути розлучення, для когось – покинути роботу, яка йому не подобається. Проводьте більше часу з друзями, спілкуйтеся, беріть участь у заходах.

You cannot copy content of this page