Гороскоп на 26 березня: Головне слово дня – наполегливість

Овни

Ваш час проявити себе у всій красі, вийти на перший план, втілити найсміливіші мрії. Просто нагадування: ви можете мати все, що забажаєте, якщо докладете до досягнення мети серце та розум. Отже, змініть внутрішні переконання, які заважають вам використати свою силу та потенціал у повній мірі.

Тельці

Тельці, ви непереможні! Ви сила! Отже, використовуйте свою силу як лідер. Посійте насіння колективних змін. Вкрай важливо при цьому знайти час для створення надійної команди однодумців, яка дозволить виконати вашу місію. Не забувайте жодної хвилини, ви прийшли сюди не для того, щоб жити посередньо!

Близнюки

Ви так багато хочете зробити протягом найближчих тижнів, так багато створити. Але слід пам’ятати, що на шляху наших планів часом з’являються непереборні перешкоди. Що обставини можуть негативно впливати на ваше зростання так, як ви цього хочете. Спостерігайте за ситуацією з більш високої точки зору.

Раки

Налаштуйте свою внутрішню радіочастоту на подяку. Усвідомте, як речі насправді працюють на вашу користь.  Знайте, що ви на правильному шляху та відповіді, які ви шукаєте, прийдуть самі собою. Настав час перейти у простір ясності. Позиція споглядача допоможе вам прозріти.

Леви

Навколо вас не тільки благодійники, а очікування часто сперечаються з реальністю. Вони страшенно чарівні і мають надприродну здатність говорити всі необхідні речі в потрібний час. Але вам варто знати, чи готові вони поділити з вами один простір, один час, одні цілі та почуття. Керуючи своїми очікуваннями, ви зможете створити шматочок раю саме там, де ви знаходитесь зараз.

Діви

Ви намагаєтеся робити все правильно і ви намагаєтеся зробити правильно для всіх. Бачите, де помилка у цьому рівнянні? Зробіть собі ласку і дотримуйтесь балансу. Пам’ятайте, турбота про інших людей не вимагає від вас постійно зображати ображену людину. До речі, якщо ви думали про те, щоб повернутися до навчання або записатися на заняття, зірки посилають знак зробити саме це. На шляху ви дізнаєтеся так багато про внутрішній та зовнішній Всесвіт!

Терези

Цей період приносить Терезам почуття оптимізму. Ви знаєте, для чого ви тут і ви готові виконати роботу, необхідну для досягнення головної мети. Будьте винахідливими у своєму плані. Прагніть робити крок у напрямку зростання кожного дня. Всесвіт піде вам назустріч.

Скорпіони

Те, що ви шукаєте, — це стабільне, цілеспрямоване партнерство, яке обіцяє витримати випробування часом та течією. Отже, якщо ви знаходитесь на ранніх стадіях романтичних відносин, будьте відверті та чесні з партнером в описі своїх надій та планів. Всесвіт вже готується принести у ваш досвід те, чого ви глибоко бажаєте.

Стрільці

Найближчі тижні, швидше за все, принесуть позитивні зміни у сімейній сфері. Деякі з вас можуть переїхати у нове житло або інвестувати у будинок своєї мрії. Як альтернатива ви можете подумати про ремонт або оновлення своєї території. Будь-яка творчість у цій сфері буде результативним і принесе масу позитивних емоцій.

Козероги

«Наш глибокий страх — не в тому, що ми будемо слабкими та безпорадними. Наш глибокий страх — у тому, що ми будемо сильні надмірно. Найбільше нас лякає наше світло, а не наша темрява». Сьогодні вас просять поміркувати над цими золотими словами письменника Маріанни Вільямсон.

Водолії

Алгоритм Всесвіту досконалий і завжди працює на вашу користь. Кожна ситуація, хоч би як вона виглядала зовні, призначена для досягнення головної мети — підштовхнути вас у напрямку зростання. Отже, зверніть увагу, як вищі сили закликають вас зростати, рухатися та розвиватися. Настав час залишити пройдені шляхи позаду, їм місце тільки в пам’яті. Настав час позбутися і невпевненості в собі.

Риби

Є люди, які змушують вас відчувати себе поміченими, почутими та уславленими. Вони завжди залишають для вас місце у своєму житті. Вони допомагають вам бути справжнісінькою версією себе, коли знаходяться поруч. У вас є така людина прямо зараз? Радійте, якщо є! Просто нагадування: життя не видає гарантійних талонів. Ми все одно повинні ризикнути, знаючи, що Всесвіт допомагає нам!

You cannot copy content of this page